Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak anyának hogy ne...

Mit mondjak anyának hogy ne hazudjak, de elengedjen?

Figyelt kérdés

Jövő hétre elhívtak osztálytársaim kocsmázni. Ez egy ilyen fél kocsma - fél játékterem hely. Anyával nagyon jó a kapcsolatunk ( bár mostanában nem tanulok tul jol es haragszik rám de jelenleg joban vagyunk). Meg sohasem voltam eletemben sehol (ez fontos) , buliba sem, csak parszor moziban a barataimmal, ezert meg orulni is szokott ha elmegyek, de ez most mas mert szerintem tul kicsinek tart az alcoholhoz, pedig a novereim mar 15 evesen kocsmaztak es ok ugye lanyok is. Nem tul szigoru, sokkal rosszabbak vannak nala de megis felek ha szo szerint megmondom neki hogy berugni megyek akkor nem enged el, de azt sem akarom hogy akkor tudja meg mikor meglat. Mit mondjak neki?


17/f



2015. máj. 1. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
szerintem mondj annyit, hogy szeretnél a barátaiddal beülni valahova meginni valamit. nem kell azt mondani, hogy berúgni mész. igyál annyit amennyit bírsz. nem kell a sárga földig inni magad, aztán meg csodálkozol ha anyud ki van akadva.
2015. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eznem is olyan rossz megfogalmazás. Lehet ezt kellene mondanom
2015. máj. 1. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy elmentek billiárdozni és isztok pár sört. Nem hiszem, hogy megtiltaná 17 évesen.
2015. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha 17 éves korodra (ráadásul fiú létedre) még nem voltál soha buliban, vagy ilyen helyen, akkor itt már régebb óta van valami fura. Azért nem mentél eddig, mert nem akartál, vagy mert nem engedett?
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nah.... megkérdeztem ugy ahogy az elso irta, elengedett es mndtam is neki hogy inni megyunk.


Amugy azert nem mentem eddig mer annyira nem is erdekelt meg nem is hivtak annyira akik mentek, csak egy parszor.

2015. máj. 1. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Normálisak vagytok ti????? Mi a fenének kell berúgni?? Eleve azért menni,hogy berúgjak? Aztán majd belekevernek az italodba valami kábítószert, és megnézheted megad! Normális szórakozást nem tudtok kitalálni? Miért nem sportolsz? Miért nem jársz biciklitúrákra a haverokkal vagy hegyet mászni, vagy barlangászni vagy menjél evezős túrákra, rengeteg ötlet van, ahol jól érezheted magad. Ne olyan helyre menjél (nem beszélve a húgodról!!!), ahol lehet,hogy az egész életed jövőjét tönkreteszed, mert nem tudhatod, hogy hat rád az alkohol, lehet, attól fogva alkoholista leszel, és majd ha már mint kész emberroncs fogsz kinézni,akkor fogsz arra gondolni, bárcsak ne mentem volna el!
2015. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6: Felig igazad van, de azert nem kell ugy letamadni, csak mert 17(!) evesen elmegyet egyszer a barataival beulni egy italra...
2015. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt írta, be akar rúgni! Aztán hazafelé ha valamelyik félig berúgott vezet, még az életét is kockáztathatja. Csak semmire nem gondolnak ezek a fiatalok!! És mennyi hasznos időtöltés létezik, ami szintén élményt ad. Igaz, a berúgás éppenséggel nem élmény, legfeljebb negatív élmény.
2015. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előszőr is a berugást nem szó szerint kell érteni és nem csak úgy lehet berugni hogy azt se tudja valaki hogy holvan.

Másodszor ha már eddig az ég a világon mozin kivűl sehová sem mentem szerintem most azért ideje, legfeljebb ha olyan rosszúl sül el akkor nem megyek egy ideig. Nem?

2015. máj. 3. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
És miért nem mentél sehova sem eddig??? Miért nem valami sportkörbe iratkozol be, és azokkal csinálhatnál értelmesebb programokat. Ennek semmi értelme nincs. Csodálkozom a barátaidon! Ők sem tudnak okosabbat kitalálni? Ők sem járnak sehova sem a kocsmázáson kívül? Ez nagyon szomorú! Egyébként meg 18 éven aluliaknak nem is lenne szabad alkoholt felszolgálni.
2015. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!