Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt miért? Elmúlik?

Ezt miért? Elmúlik?

Figyelt kérdés
Van egy lányom. Luca. 14 éves. de többször is voltak már szerelmi gondjai! vágdosta magát! depressziós is volt de már 3 hónapja kapcsolatban van és boldog. csak a gond. hogy iskola után, utja mindig a 16 éves pasijához tartja!! Ugy jött haza tegnap hogy a nyaka ki volt szívva!!! Szerintetek már nem szűz? Köztudott hogy a barátja tavaj, mikor 15 évesvolt lefeküdt egy 19 éves csajjal! a lányom így idézte fel mikor elkezdtek járni!! féltem azért. de nagyon hűséges fiu! 16 évesen eddig csak 2 csaja volt. egyikkel le is feküdt. :/ féltsem a lányom? Luca cigizik, 3as jegyeket hoz haza!! mielőtt jártak volna erős 4es volt!!! és nem szivott!!! mostanában miniszoknya+top+kilo smink!!! a haját is beakraja festeni feketére!! azt a szép szöszi haját!! piercinget akar a hasába!! amugy nagyon csinos lány! 14 évesen 160 cm 40 kg. ilyen alkatu. de legalább nem vágdossa magát az előző fiuja miatt!! jot tett neki a fiu ebbol a szempontbol!! mit kéne tennem?
2015. jún. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
A kis rib_nc már rég nem szűz
2015. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan a szülő vagy? Ilyen helyesírással? Komolyan??? Nemááááár!
2015. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Jól elbasztad a nevelését, egy jó gyerekből egy buta rossz tinédzser lett most már nem nagyon mit tenni, és a "barátja" nagyon rossz hatással van rá, minél előbb vidd el pszichológushoz, és hogyan engedheted meg, hogy ilyen fiatalon cigizzen???!!! Normális vagy te ember??!! Ha már elmúlt 18 éves azt mondom, hogy jól van már felnőtt ő tudja, hogy mit csinál de akkor se támogatnám!

Eléggé buta ember vagy, hogy ezeket megengeded a lányodnak...ebből is látszik, hogy nem esett messze az alma a fájától!

2015. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, hogy van valainek ennyi energiaja kamu kerdeseket krealni?
2015. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-vagdosás, depresszió-->elmúltak

-megy a pasijához-->ezzel nincs semmi gond(írtad, hogy teljesen normális a fiú)

-nyaka ki volt szívva-->van olyan 14 éves ismerősöm, aki nem az, hogy kiszívják hanem heti rendszerességgel vált fiút, valamint orálisan kényezteti őket, tehát ez még elmegy

-jegyek-->8-os a korból ítélve, sok embernek zuhannak meg az eredményei 8-ban, egyáltalán nem extrém

-cigi-->meg kell tanulnia: ha csak beszívja(orrjáratig, szájüregig jut el) és nem tüdőzi le, akkor is megvan a hatása de sokkal kevésbé káros(cigi tüdőrákot okoz, nem jut le a tüdőbe-->nehezebben okoz)

-ruházat-->ebben a korban elmegy, látok ilyen én is(főleg így nyáron: miben járjon hosszú farmerben és pulóverben)

-smink-->ezt én sem szeretem, el rejti az igazságot(de persze tőlem őszinteséget várnak el...), általában az alacsony önbecsülés az oka, valakinek(hopp ott a barátja!) rá kéne vezetnie, hogy nincs rá szükség

-haj befestése-->mindenki csinált hülyeségeket fiatalon, egyébként meg kutatások alapján a férfiak nagy része előnyben részesíti a világosabb hajat(valahol neten van tudományos szöveg erről ,de nem tudom, hogy hol, egyszer olvastam)

-piercing-->szerintem szülői engedély nélkül az ő korában még nem teheti meg(bár a Btk.-t jobban ismerem, mint az erre vonatkozó törvényeket)

-mit kéne tenni--> nem vagyok szülő, csak látom, hogy mi történik a korosztályomban, ezért leírtam a véleményemet, nem értek a neveléshez(bár ami nem tetszett arra írtam tippet)

2015. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyja lánya!
2015. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!