Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Még mindig nem szeretem az...

Még mindig nem szeretem az osztályomat. Ez már akkor így is marad? 3 év szenvedés?

Figyelt kérdés
Most zárom a kilencediket és az a helyzet, hogy nem igazán kedveltem meg az osztályomat. Bár tudom, hogy hálásnak kellene lennem, mert nem bántanak bent, vannak barátaim és minden vágyam ez a gimi volt, tehát mások ötször rosszabb helyzetben vannak - mégis, valahogy nem érzem magam biztonságban, egy jó közegben. Nem tudom, valahogy ebben az évben sok kellemetlenség történt és emiatt lehet. Ha 9 és fél hónap alatt nem sikerült megszoknom, akkor már ezek szerint bukó a teljes gimi?

2015. jún. 6. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, lehet megkedveled őket, lehet nem.


De arra készülj fel, a 3 év hamar el fog telleni, utána vagy dolgozol vagy tovább tanulsz, de a végeredmény úgyis az lesz, hogy dolgozol. És munkahelyen sem lesz soha mindenki a szíved csücske, mégis kb. 40 évet ott kell töltened :) SZóval ne siránkozz, érezd jól magad a barátaiddal és örülj nekik :)

2015. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltetlenul.

Bar, en 8 eve nem szeretem az osztalyomat,meg ugy az egesz sulit. Alig varom, hogy jovo heten elballagjak vegre. Ez csak az en tapasztalatom, a te erzeseid megvaltozhatnak. Viszont az osztaly ugyebar egy kenyszerkozosseg, sosem fogsz mindenkit kedvelni.

2015. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba?
2015. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%
Ha nem szereted az osztályodat akkor legyél velük a lehető legkevesebbet és foglalkozz más osztályba meg évfolyamba járókkal
2015. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 9.-ben végig senkivel nem voltam jóba, depressziós lettem. 10.-ben már sokkal jobb volt, azt már el is lehetne 4 évig viselni. idén 11-ben pedig már sok emberrel jóba vagyok.

17/f

2015. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9.-ben sok mindenkivel rosszban voltam, de a 4 év alatt egyre több barátom lett, levetkőztem pár rossz szokást és így sokkal jobban elfogadtak. 4.-re már mindenkivel jóban voltam, sajnálom is, hogy véget ért.
2015. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haha, vicces visszaolvasni ezt a kérdést így pont egy év távlatból... :) Az ember nem hinné, hogy mennyi minden megváltozik 365 nap alatt, szóval úgy kb minden.
2016. jún. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!