Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti tudtok aludni?...

Kismamák, ti tudtok aludni? Nekem kín, szenvedés minden éjszaka, annyira fájnak a csontjaim,31 hkm

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 05:48
 1/9 anonim ***** válasza:
És ez csak rosszabb lesz.... Fáj mindenem, sehogy se kényelmes, szinte másfél óránként felébredek.... Azzal vigasztalódok,h már nincs sok hátra. :-) Kitartást Neked is! 36 hkm.
2014. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2-3 hete kezdödött es en is "éberalvó" lettem, mindenre felkelek, ha lefekszek aludni forgolodok, feszül a pocakom, ha kimegyek pisilni utana tuti a gyerek is felebred es fel orat rugdos. A mi fiunk amugy is iszonyat aktiv. Mar enni is csak alig par falatot tudok mert kirugdalja a gyomrombol:S arrol ne is beszeljünk h allandoan hülyesegeket almodok...:S

33 hkm

2014. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon tudok aludni ,mindenem fáj, főleg a derekam ,meg éjszaka tör rám a farkaséhség.

35hkm

2014. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor látom vagyunk páran sorstársak! :) fáj a csípöm, a medencém, a lábamat folyamatosan a görcs húzza, és óránként járok pisilni. :) bal oldalon csak egy pár órát tudok feküdni, mert utána elkezdek zsibbadni, jobb oldalon lenne kényelmes, de az meg a babónak nem jó, rögtön belém is rúg! :) igen, tényleg nincs sok már hátra, ez vigasztal engem is. Egyébként próbáltok tenni ezek ellen valamit? Plusz magnézium, vagy fájdalomcsillapító?
2014. szept. 8. 07:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem meg messze a vege,de minden ejszaka fajnak a csontjaim azon az oldalamon amin alszom.. felek,hpgy megnyomom a hasam.. hason nem tudok aludni,haton nem kapok levegot,oldalt pedig el kezd fajni mindenem.. minden fordulas utan fent vagyok..

25hkm

2014. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én már 4hete szültem, de emlékszem hogy az utolsó jó pár hét maga volt a pokol. alig 4-5 órákat aludtam. de nem is bántam, mert amúgy nagyon jó alvó vagyok/voltam, és így hozzá szoktam a kevés alváshoz mire jött a baba :) most is kb 4-5 órát alszok több részletben, de napközben semmi bajom nincs :)
2014. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok nagyon könnyen eltudnék aludni ha nem lenne sok a savam. Mivel gyógyszert nem akarok bevenni így majdnem csak félig ülve alszok annyira megemeltem a párnát. De nekem egyáltalán nem fáj semmim. Annyi ha sokat hajolok becsípődik estére a derekam oylankor segíteni kell felkelni meg járni... :) De már lassan 1 hete vannak jóslóim remélem már nem sokára kibújik. :)
2014. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam 37.. :)
2014. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kezdett kerekedni a szemem, mikor olvastam , hogy 27 hetes vagy, és egy hete vannak jóslóid! :) Köszi a válaszokat, savam nekem nincs, vagyis az annak számít, ha a torkomban érzek ilyen tüzes kis gombócot? Nem a gyomromban..
2014. szept. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!