Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, veletek nem kötekedn...

Kamaszok, veletek nem kötekednek a szüleitek amikor úgy akartok elmenni otthonról, hogy éppen vihar van a közelben?

Figyelt kérdés

És lehet látni az égen a sötét felhőt, esetleg már dörög meg villámlik is valamerre.

Az anyám ilyenkor engem megszállott módon próbál visszatartani hogy ne menjek el mert milyen vihar lesz mindjárt meg minden. Ettől függetlenül mivel 19 éves vagyok, nem engedem hogy megmondja mikor hova menjek.


2015. jún. 10. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van. Én se szíve3sen megyek ki olyankor, ha nem muszáj.
2015. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

"függetlenül mivel 19 éves vagyok, nem engedem hogy megmondja mikor hova menjek." ha ekkora arcod van, gondolom el is tartod magad.


Egyébként attól függ, h mekkora a vihar.

2015. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Anyád nem kötekszik, hanem félt!
2015. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én is 19 vagyok, de nekem is mondják. Nyilván nem akarják, hogy bőrig ázzak stb. Nem si szívesen ülök ilyenkor a voláán mögé.

Szerintem ez nem kötekedés, csak jót akar. :)

2015. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a program.

Ha bulizni mennék, főleg, ha szabadtéren (is) van a buli, akkor szólnak, hogy nem a legjobb ötlet, de ha csak beülnék valahova meginni valamit valakivel, akkor nincs egy szavuk sem.

2015. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!