Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » El van túlozva vagy ilyen...

El van túlozva vagy ilyen tényleg van? El nem tudom képzelni.

Figyelt kérdés
Minap láttam egy facebook mémet, nem is tudom melyik oldalon valami hasonló felirattal: "Az arcom mikor két 12 éves csókolózik". Nevettem rajta meg minden mert meg volt az igazsága.A kommentekben meg olvasom az ilyeneket hogy "és mind kettő fiú" "és egyneműek". Láttam már sajnos olyat hogy egy kislány meg valami szerencsétlen hormontúltengéses kisfiú nyálazzák össze egymást a buszmegállóba de hogy két fiú? :'D Nyugtassatok meg hogy ilyen nincs és csak a poén kedvéért lett oda írva!

2015. jún. 15. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
engem meg nyugtassatok meg, hogy mások sem értik a kérdést...
2015. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

El van túlozva. (Nyugi első, én se értem..) :D

Csak sejtem.

2015. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? A gyerekek szívesen utánozzák azt, amit még teljesen nem értenek, de sokat hallanak, látnak róla, netán már tudják is, hogy a felnőttek meg is botránkoznak rajta. Sok gyerek szabadjára van engedve az interneten. Hát ki is használja "ismeret szerzésre".
2015. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
a szexuális hovatartozás már fiatalkorban kialakul úgyhogy akár egynemű 12 évesek is csókolózhatnak a buszmegállóban
2015. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem létezik homoszexualitás?

Újabb provokatív kérdés az oldalon...

Nyilván létezik olyan, hogy két egynemű csókolózik. Van aki már 9 évesen tudja, hogy a saját nemét szereti.

2015. jún. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
most mi?
2015. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem teljesen értem.

Szerinted baj, ha valaki ennyi idősen már tudja, hogy meleg?

2015. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Félreértettétek meg lehet nyugodni, egyáltalán nem ítélem el a homoszexualitást is azzal is tisztában vagyok ez már fiatal korban kialakul.
2015. jún. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!