Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Adnál 1 éves babádra sarut?...

Adnál 1 éves babádra sarut? Már többet láttam ilyen pici méretben, de én el sem tudnám képzelni.

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
babakocsiban ücsörgésre adnék,de egyébként nem
2014. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A lanyom minden cipojet a zarabol kapta. Normal esetben tok felesleges az ilyen olyan richterekkel kinlodni,a ferjem is ezen az allasponton volt, o orvos, es minden egyeb orvos ismerosunk is, plusz az az ortopedus is, akihez szuletese ota vittuk szuresekre a kiscsajt. Semmi gond nincs a jarasaval, ket eves. Ha lattuk volna okat, masmilyen cipoket kap, de nem lattuk. Csizmaja, felcipoje, saruja, balettcipoje is innen volt, remekul, harmonikusan jar es szalad.
2014. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évesen kapott először,de csak strandra adtam rá,mert nem járt benne stabilan (pedig egészséges lábú)
2014. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bar nekem fiam van,kislanyra adnek sarut.A fiamnak is volt flip flop papucsa 2 evesen,az elso lepesektol puha sportcipokben,sport szandalban jarattuk.

Egyetertek azzal,aki irta,hogy feleslegesen nem kell a gyerekre merev talpu/sarku vagy ilyen-olyan szupinalt cipo.Ezt nem az ar miatt mondom,hiszen mindig markas cipoket kapott a fiam,gyogycipot kevesebbert is kaphattunk volna.

Kulfoldon elunk,itt nem bevett szokas,hogy csak ugy gyogycipot adnak a gyerekre,de meg az sem szempont ok nelkul,hogy tartsa a bokajat.Erdekes modon mintha joval kevesebb is lenne a ludtalpas,vagy barmilyen mas ortopediai problematol szenvedo gyerek.

Az is feltunt,hogy mennyire esetlenul futott a fiam merev,magasitott szaru teli cipokben.Ugy csapkodta a labat a foldhoz,mintha valami olmos sulyt kotottunk volna ra.Egyszoval nalunk mindig az volt a szempont,hogy minnel konnyebb,rugalmasabb es alacsony szaru cipoket valasszunk.

2014. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok: igen, az en lanyom is csodasan jart zara saruban 16 honaposan, a nagy buci gyogycipokben meg huzta a labat...
2014. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!