Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti miben szoktatok fürdeni?

Ti miben szoktatok fürdeni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a strandon rendes fürdőruhában, vagyis a bugyi részében meztelenül szoktam érezni magam. Végre kaptam egy megfelelő női fürdőnadrágot. Ti szoktatok ilyent hordani? Anyum folyton avval jön ,hogy inkább jobb a bugyi és ,hogy a nők ilyent esetleg akkor hasznalnak, amikor megvan a ciklusuk... Már nagyon zavar. Nektek mi a véleményetek a női fürdőnadrágokrol? Esetleg aki ilyent használ, szokott alája valamit venni? Azt is megcáfolták ,hogy nem fürdésre való, mert nincs benne háló, de nőknek nem kell háló, mert nincs amit tartson. Előre is köszönöm a válaszokat! 16/L

2015. jún. 18. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Abban fürödj, amiben jól érzed magad! Ne érdekeljen más véleménye. Én sima kétrészesben fürdök, de engem nem érdekel "már", hogy milyen vagyok benne :-) (Már elkeltem:-))
2015. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobban számít az, hogy valakin passzentósan jól álljon a ruha, fürdőruha , illeszkedjen a stílusához... mint az, hogy mennyire divatos, vagy mennyien vennék föl.

Szóval ha illik hozzád, jól áll, jól érzed magad benne, akkor az a te megfelelő fürdőruhád.

2015. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Én vízben!

De azt mondják a szamártej megszépít!

2015. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bikini, pántnélküli bikini felsőim vannak illetve sima fekete vagy fehér bugyi részük általában. (1 db mintás, színes bikinim van a többi vagy fekete vagy fehér csipkés)
2015. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én egy ilyesmi tankiniben szoktam fürdeni:

[link]

Csak más színű.

Hiába diétázom és edzek, még nem jött el az az idő, hogy meglegyek elégedve a hasammal, ebben érzem jól magam.

2015. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én is vettem egy fürdőgatyát, mert hülyén éreztem magam a bugyiban. Természetesen alávettem a ugyit is. De elég kényelmetlen volt a gatya, kidörzsölte a lábamat, szóval nem tudom, hogy idén felvegyem-e... :/
2015. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyakban kötős felső, ami takarja a hasamat meg a fél hátamat, és a leírásodnak megfelelő női "kisnadrág". Tulajdonképpen az enyém olyan hosszú, mint egy hosszabb franciaalsó, csak kényelmesebb.

Én régen vettem alá bikinialsót, de már egy ideje nem.

Amúgy meg ne érdekeljen ki mit gondol, ha te abban érzed jól magad, hordd nyugodtan. :)

15/L

2015. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Várj, szerintem nem ugyanarra gondolunk.

Nekem olyasmi van, mint a lány alsója [link] .

2015. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En normal bikinibe de regebben akartam venni ilyen rovidnacisat, de nm talaltam megfelelot, igy letettem rola :/
2015. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!