Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg nem szabad medencében...

Tényleg nem szabad medencében fürdeni, ha menstruálok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb a fertőzésveszély,ezért én inkább olyankor kihagyom...
2011. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaszság az,hogy 13 éves vagyok és még nem használtam tampont.Itthol szerettem volna fürdeni de ma reggelre megbetegedtem,és nagyon szeretnék a medencébe fürdeni.
2011. jún. 23. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
otthoni medence az más, nem tudsz idegenektől elkapni akármit. Természetes vizekben is szabad. Próbáld ki nyugodtan.
2011. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem értelek teljesen. Tampon nélkül akarsz fürdeni a medencében? Ugye nem? Azért az nagyon nem guszta, én nem tennéd a helyedben. Ha pedig kipróbálnád a tampont, kérdezd meg anyukádat, hogy hogyan kell használni. Én kb. 14 éves koromban kezdtem, és nem volt vele semmi probléma. Arra figyelj, hogy a legeslegkisebbet vegyed, és ha tutira akarsz menni, akkor nyomj a tamponra egy kis Canesten krémet és úgy használd. Fürdés után pedig azonnal vedd ki, ne legyen bent sokáig, mert a cérna azért felszívja a vizet és bevezeti.

Amúgy csak a mai napot kellene még kibírnod medencézés nélkül, mert jön a rossz idő, és mire ismét meleg lesz, a bajod is elmúlik.

2011. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszú még a nyár. Lesz még alkalmad fürdeni medencében ha nem menstruálsz. Most inkább hagyd ki.
2011. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kihagynám a helyedben! 14 éves vagyok, balatoni lány. Gondolhatod, milyen rossz, amikor éppen megjön, de inkább nem fertőzöm magam meg, hanem kibírom azt az egy hetet.
2011. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!