Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha a 14 éves...

Mit csinálnátok, ha a 14 éves gyereketek a nácizmussal szimpatizálna?

Figyelt kérdés
Az iskolában horogkereszteket firkálna, a számítógépen Hitler képe lenne a háttérkép, a haverjaival Sieg Heil-al köszönnének egymásnak stb.

2015. jún. 24. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon elszégyellném magam, hogy egy ilyen primitív lényt sikerült felnevelnem. Az én értékrendemtől rendkívül távol áll ez a dolog, így nem tartom életszerűnek, hogy a gyerekem ilyen eszméket valljon. Ha lázadásból csinálná, csakazért is, akkor jól megverném. Aztán egyszer csak felhagy vele.
2015. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

14 évesen nekem is volt ilyen időszakom. Igaz, én nem híreszteltem, nem is mondtam senkinek h szimpatizálok Hitler elveivel. Kb. egy évig tartott.

Beszélgess el vele, szimplán a politikáról, meg a történelemről. De ne úgy, hogy "gyere fiam, most leülünk beszélgetni", hanem csak vess fel egy témát. Például, hogy olvastál valamit az interneten (ehhez kapcsolódóan) és neki mi a véleménye. De ahhoz, hogy rátudd világítani, hogy ez az eszme nem jó, neked is informáltnak kell lenned.

2015. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Vaseline válasza:
41%

Juj, nácizmus. Fúj, jajj, most mi lesz?

Még ennyi bicskával metéltet errefelé. . .

Fingjuk sincs mi az a nácizmus.

De ha egy menekült a szomszédja lenne, akkor menne ám a visítás.

2015. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
biztos hogy komolyan gondolja, és nem csak viccből csinálják az egészet? a suliban szórakozott egy ideig pár srác ezzel, de szerintük poén volt. nem tudom mi lehet benne a vicces de mégiscsak jobb mintha komolyan gondolnák.
2015. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
70%
Szerintem hagyd rá nem olyan nagy baj az :) Örülj neki hogy nem kezdett el zsidócsillagokat rajzolni akkor kéne elgondolkozni a nevelésén .. majd kinövi ha meg nem akkor sem lesz semmi gond
2015. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Abba hogy milyen politikai velemenye van nem szolnek bele, de azt elmagyaraznam neki, hogy az iskolaban meg a kulvilagban ne nagyon reklamozza, mert most masik, azzal ellenseges rendszer van hatalmon, es hiaba a latszatdemokracia, nagyon megutheti a bokajat.
2015. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
11: jol megverned mert mas a politikai velemenye mint neked? Es o a primitiv? Valami jo tolerans liberalis lehetsz...
2015. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Én a helyetekben örülnék annak,hogy normális a világszemlélete,és nem egy abberált antifa(vagy liberális)gyökér
2016. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!