Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Barátomat születésnapjára...

Melcsike1989 kérdése:

Barátomat születésnapjára megszeretném lepni egy utazással Németországba. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy mit érdemes megnézni, és merre? Nagyon érdekli a nácizmussal kapcsolatos dolgok és Hitlerrel, esetleg ha van múzeum.

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenröl nem sok minden van a németeknél. Mivel ezek mind tiltott dolgok ezért múzeumot sem állítanak róla, söt ez szégyenként élik meg a németek.


Mivel akartok menni? Németország óriási, és látnivaló is van elég. Náluk a nagyvárosokban kevés a látnivaló, mert a háború útán mindent porrá bombázott amerika, így régi belvárosokat leginkább kisvárosokban látni csak, kastélyok, várak is csak a városokon kívül maradtak meg.


Szinte németország minden vidékén rengeteg látni való van.

Èn éltem stuttgart környékén, innen sokat utaztunk a fekete ersöbe is. Aztán frankfurt melé költöztünk, itt is rengeteg minden van úgy 100km-es körzetben nézünk meg mindent. Hamburgot nagyon szerettem, és a keleti tengernél is voltam.

Szerintem fogj egy útikönyvet+ egy térképet és nézdd meg mit néznétek meg és aszerint tervezz. csoportos utak is vannak, ezeket utazási irodában találod meg, de tuti nagy mennyiségben lesznek nyugdíjasok.

2013. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, hát nagyon szépen köszönöm.Akkor az lesz ,hogy fogok egy könyvet és hajrá:)
2013. jan. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!