Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek szólnom kéne...

Szerintetek szólnom kéne neki, hogy a gyereke ilyeneket rajzol?

Figyelt kérdés
Barátnőméknél voltam, mentem ki a konyhába és a kuka mellett egy papír galacsin volt, és nem tudtam, hogy a kukából esett ki vagy csak véletlenül van ott, és lehet, hogy fontos, nehogy kidobjam, gondoltam szétnyitom. És teljesen elkerekedett a szemem, mikor láttam, hogy milyen rajzok voltak rajta. Olyanok voltak, hogy a pasi hátulról dugja a nőt meg az asztalon dugnak, meg ilyenek. Egy lapon volt több póz. Ijedtemben gyorsan kidobtam, rosszul is éreztem magam, amiért kutakodtam, de én csak jó szándékból nyitottam szét. A lány, aki rajzolta 12 éves. Csak ő lehetett, mert másik gyerekük nincs, és hozzám jár a lány rajzot tanulni, szóval fölismertem a vonalait. Ez mennyire normális? Szóljak az anyukának vagy felejtsem el, én nem láttam semmit, az ő dolguk?

2015. jún. 24. 21:48
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
34%
Te a tanárja vagy?
2015. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%

Ezt látják a TV-ben, a neten, otthon a kulcslyukon, mindenből a szex csorog!

Teljesen normális, mert engem is érdekelt a szex kiskoromban!

De ma más időket élünk. Azért ha a barátnőd, csak elmondod neki hogy figyeljen oda!

Nehogy 13 évesen hazaállítson terhesen!

2015. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A szakmám nem tanár, de festőként dolgozom, és a lány szabadidejében hozzám jár tanulni, mert ő is szeret rajzolni, festeni. De természetesen mindezt ingyen csinálom, szívesen foglalkozom vele, amíg az én szabadidőm is engedi.
2015. jún. 24. 22:20
 14/27 A kérdező kommentje:
De nem én tanítottam őt ilyeneket rajzolni!!!!!!
2015. jún. 24. 22:21
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tartom, ennyi idősen engem is érdekelt a téma, barátnőmmel nyáron sokszor elvittük valamelyik erotikus albumot a házból, kerestünk egy csendes helyet és végignéztük, megbeszéltük :)
2015. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális,nekem 12 évesen teljesen beindultak a hormonjaim,ha lehet ezt mondani,iszonyatosan foglalkoztattak az ilyen szexuális jellegű dolgok,filmek stb,pedig csak jóval később kezdtem el ténylegesen szexelni.És nem vagyok aberrált ma sem!
2015. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Jó, meggyőztetek, úgy döntöttem nem szólok. :)
2015. jún. 24. 22:41
 18/27 anonim ***** válasza:
50%

Ha a rajztanára lennék, akkor pedig megnézném szakmai szemmel a rajzot és igyekeznék javítani a hiányosságain. Biztos vannak, elég nehéz embert rajzolni, nekem is az a kedvenc témám, bár én a finom erotikát és az esztétikus aktokat kedvelem inkább, már ha én csinálom, más művészektől OK az erősebb is, ha jó és azért nem megy túl a nekem tetsző határokon.

Én magam egy képzőművészeti fórumra járok a Neten, ahol nincs olyan, hogy túl szexuális téma, nagyon üdítő, hogy van, ahol nemhogy a sima aktokat fel lehet tölteni, de egy premier plán sárkány-nő akciónál értelmesen megmondják, hogy mi a baj a színekkel és hogy azt a deltoidot még ki kellene jobban dolgozni. Ezt így kell.

2015. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ja, értem, szóval akkor azt kellet volna, hogy kiterítem elé, és el kezdem elemezgetni, hogy a válla túl széles a fejéhez képest, illetve a csípő természetellenesen vékony. Aztán meg még az elhelyezésbe is belekötnék. Majd elővennék egy lapot, ahová le vannak rajzolva helyesen, pontos arányokkal és elhelyezéssel, majd addig nem engedem haza, amíg tökéletesen le nem tudja rajzolni őket ő is. Na, persze....Én is rajzoltam és festettem is aktokat, sőt, egyszer több ember előtt kellett elemeznem egy erotikus festményt, és nem jöttem zavarba, mert szakmai szemmel néztem, de könyörgöm, itt egy 12 éves gyerekről volt szó, nem pedig 30-50 éves szakmabeliekről.
2015. jún. 24. 22:50
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

"Nehogy 13 évesen hazaállítson terhesen!"

Istenem már... te magad írtad, hogy a te fantáziádat is korán megmozgatta a szex, akkor meg miért pont te állsz hozzá ilyen idiótán?

2015. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!