Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Cigizős 18 év alatti kamaszok!...

Cigizős 18 év alatti kamaszok! Ti hogy szerzitek be a cigit?

Figyelt kérdés
Megkértek egy felnőttet h menjen be a dohányboltba és vegyen nektek cigit vagy ti hogy csinàljátok?

2015. júl. 24. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
amikor jön ki vki, akkor kérik, hogy menjen vissza és gyorsan mondják, hogy milyen kell
2015. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 G.Melinda2116 válasza:
83%
Én tavaly nyáron rágyújtottam,1 dobozzal sikerült beszereznem aztán megmondták a szüleimnek,szóval inkább hagytam a dolgot.Ajánlom inkább a te figyelmedbe is,hogy hanyagold..
2015. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
jozsefvarosi piac 500ft/db ennyi ;) 14/F
2015. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
Nekem itthon tekerik anyámek ezerrel állandóan szóval nem tűnik fel soha ha 10 szálakat elcsórok:D
2015. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont fél évem volt hátra a 18ig, mikor megnyitották a Dohányboltokat. Abban a fél évben sokszor az idősebb barátaimat/osztálytársaimat kértem meg, hogy menjenek be egy dobozért (idegent soha). Később pedig volt, hogy minket kértek meg kisebbek, hogy menjünk be (a sulinkhoz közel volt egy, így nem okozott nagy problémát)
2015. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 theazombiee válasza:
52%
A normálisnak kinéző embereket megkérjük vagy esetleg idősebb ismerőst, barátot, hogy menjen be.
2015. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szépen magabiztosan bementem, és vettek magamnak. Nem kértek személyit, csak megkérdezték elmúltam-e 18. Persze gondolom ez nem működik minden dohányboltnál, bár szerencsére nekem már nem kell ezzel foglalkoznom.

De ha kellene, akkor én mindenképpen valami ismerőst kérnék meg a cigi vételére, és egyszerre vetetnék több dobozzal, mondjuk annyit, amennyivel kihúznám legalább 1 hónapig.

2015. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!