Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, vannak nagyon...

Kamaszok, vannak nagyon különös, furcsa iskolatársaitok? És kiközösítitek őket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Vannak igen,de nem kozositjuk ki oket.

Igaz,mar nem altalanos iskolaba jarok,hanem gimnaziumba. Itt mar annyira nem divat ez a mindenbe belekotunk dolog. Valamivel intelligensebb emberek jarnak ide:D

2015. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kult Márk válasza:
85%
persze vannak hol nincsenek? bár kiközösiteni nem szoktuk csak kerüljük egy kicsit, de amúgy nagyon nem :)
2015. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Volt, de nem mondanám különösnek, inkább csak visszahúzódónak akinek a saját haverjai voltak, és az osztályból csak 1 emberrel barátkozott. Én magam sem tartoztam túlzottan a "menők" közé, de az osztály 75%-ával jóban voltam, néhányukkal pedig elég jó haverok voltunk hogy eljárkáljunk sűrűn valahova.


Kiközösíteni nem közösítettük ki, egész egyszerűen ha kérdeztél valamit tőle, nem válaszolt, mivel antiszociális is volt egy kissé a gyerek, így nem foglalkoztunk vele. Persze volt pár paraszt, aki emiatt beszólogatott neki, de a többség ugyanúgy tojt a srác fejére, mint ő a mienkre.

2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Van egy lány az osztályunkban aki azon kívül ,hogy szegény nagyon csúnya( ami önmagában még szerintem nem igazi ok arra ,hogy "ki legyen közösítve" amit ő nem érez) nagyon bunkó is.


Egy igazi tapadókorong , mindig kipécéz magának valakit és arra úgy tapad mint egy mágnes , belemászik az arcába és a modora is borzalmas valamint nagyon buta.


Gimis vagyok tehát ez mind normális keretek közt megy. De néha annyira nevetséges ,hogy mennyire beképzelt és hogy viselkedik/néz ki.


Alapvetően én nem tartom magam olyan típusnak aki kiközösít embereket.:)

2015. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!