Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire zavarna...

Kamaszok, mennyire zavarna titeket az, ha egy ismeretlen ember odamenne hozzátok és beszélgetni szeretne csak úgy?

Figyelt kérdés
Akárhol, iskolában, utcán, parkban, tömegközlekedési eszközön. Persze úgy gondolom, hogy közben nem sietnétek sehova éppen, hanem ráérősen lennétek.
2015. júl. 30. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi célból?

Gyanakvásra adna okot, és nem kérnék belőle.

2015. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
már nem vagyok kamasz, de meg próbálnám lerázni amint lehet. óvatos vagyok az idegenekkel.
2015. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, már bocs, de szerintem ez mindenkinek maximum gyanakvásra ad okot, nem tetszene nekik...
2015. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tetszene. 17L
2015. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Furcsa amúgy, mert ma már a legtöbb ember betegesen elzárkózik a másik elől. Mármint tömegközlekedési eszközön is hacsak lehet nem ülsz olyan helyre ahol ülne melletted valaki nem? Szerintem inkább szomorú, hogy az emberek ma már ennyire passzívak a társas életre. Vagy úgy globál arra, hogy egymáshoz szóljanak. Én értékelném, ha valaki odajön beszélgetni, ha csak nem olyan akin látszik, hogy valami hátsó szándéka van, azzal simán beszélgetek. Elég sokat buszozok, és olyankor a buszmegállóban állókkal is szoktam beszélni, vagy a sorrel, ha épp olyan ember van ott aki erre nyitottabb. Nem hinném, hogy ez probléma lenne. :o

16/L

2015. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem a társalgás maga ébreszt ellenszenvet az emberekben, mert ha megnézed, szinte mindenki inkább gyanakodna és rosszat sejtene. Nem mindenkin látszik elsőre a hátsó szándék. Túl sok horrortörténetet hallani nap mint nap ahhoz, hogy szó nélkül elmenjünk mellette, és pontosan ezért is merül fel, miért akarna valaki egy idegenre ráköszönni.

De egyébként maga a kérdés sincs túlrészletezve... Én automatikusan úgy értelmeztem, hogy valaki odajön az utcán egy sziával (sőt, szerintem mindenki úgy vette le). Szinte nincs ember, akinek ez ne lenne gyanús. Viszont! Ha valamilyen esemény kapcsán szóba elegyedsz valakivel, aki még rendesnek is tűnik, az egész más helyzet, igazából ez senkinek sem lenne ellenére, gondolom.

2015. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csak random letámad, az gyanús, megpróbálnám lerázni és hazafelé sűrűn tekingetnék hátrafelé.

Ha van valami alapja, mit tudom én, mondjuk előttünk koccan két kocsi, vagy koncerten sorban állunk autogramért, akkor beszélgetnék vele pár percet. Talán.

15/L

2015. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár kivételtől eltekintve biztosan nem kérnék belőle.
2015. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hol. Suliban például nem lenne gáz, koncerten/fesztiválon is szoktam ismerkedni, de csak úgy a buszon vagy városban lerázom inkább. 17l
2015. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy, hogy hol, sok esetben gyanakodásra adna okot. Suliban, koncerten nem zavarna, vonaton is van, hogy beszélgetek a mellettem ülővel, de utcán nem örülnék, ha odajönne egy ismeretlen fickó.

17/L

2015. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!