Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen létezik? Egy ismeretlen...

Ilyen létezik? Egy ismeretlen ember rám írt:?

Figyelt kérdés
Szia! Nem ismerjük egymást. Egy informatikai cégnél dolgozom. A C3-mal kötöttünk szerződést jelenleg nekik dolgozom(Nyilván fogalmad sincs miért mondtam ezt el) A freemail.hu-t a C3 fejleszti illetve most én is. Hozzáférek az egész adatbázishoz. (nem legálisan dehát ez senkit sem érdekel) Olvastam a levélváltásodat ...-tal. A férjed tud róla? Tőlem nem tudja meg de ennek ára van. Pénzed nyilván nincs de nincs is rá szükségem. Küldesz nekem egy egész alakos meztelen képet, egy közeli képet a puncidról és a popsidról. Ha ezeket megkapom a férjed nem tus meg semmit legábbis tőlem nem. Ha nem kapom meg minden elmondok neki! Hétfőig várom a képeket! És hidd el nem viccelek!a lényeg, valaki tényleg olvashatja a küldött/fogadott leveleimet. Ez amugy zsarolásnak minősül? köszi

2015. júl. 2. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kemény törvénysértés. Ha igazat ír (te tudod, hogy van-e a dolognak valóságalapja, akkor erkölcsileg mondjuk te sem vagy a topon, de mindegy. Rendőrség, feljelentés.

Ja, és ha ebből bármi is igaz, akkor a freemail nagyon, nagyon nagy szarban van.

G.

2015. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
van igazság alapja, mert leírt részleteket a levelezésből, nem vagyok szent ez tény, nem csaltam meg a párom, csak leveleztem egy másik sráccal, de kép váltás se történt, meghívott egy kávéra, de nem mentem el, és ezzel zsarol. A férjemnek elmondok nyílván holnap mindent, de valaki így olvashatja az emailjeimet. Amugy a gmail-nél vezetem a postafiókom. köszi!
2015. júl. 2. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben viszont beszélsz a férjeddel ÉS mehet a feljelentés. Nagyon fontos, hogy ne hagyd elsikkadni az ügyet, mert ezzel másnak árthatsz. A dolog menetéről kérj tájékoztatást a legközelebbi rendőrkapitányságon, előtte esetleg egy netes jogsegély oldalon vagy jogi fórumon kérj tájékoztatást!

G.

2015. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
36%
Vegyél neki Brazzers accountot, ott sok a punci és popsi is :D
2015. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm! Rohadt ideges vagyok
2015. júl. 2. 23:03
 6/16 anonim ***** válasza:
És ez a gyökér saját névvel zsarol FB-n? Ha ez kibukik, ez soha az életben sehol nem lesz többet fejlesztő, legfeljebb közmunkás...
2015. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Így jár, aki freemailt használ. Az hagyján, hogy nem működik, de biztonságban sincs a toppon, ez eddig is nyilvánvaló volt. Egyébként igen, zsarolásnak minősül, bár a rendőrség kétlem, hogy érdemben foglalkozna vele.
2015. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az a pasi zsarol akivel nem mentél el kávézni, és ilyen mesével akar kicsalni tőled akt képeket???
2015. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy igen, annak sokkal több realitása van...
2015. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentél el vele kávézni, ezért berágott. Nem is kellett feltörnie semmit, hiszen tőled tudott dolgokat. Ettől persze ez még zsarolás, amiért csúnyán megütheti a bokáját.
2015. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!