Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok ennyire láthatatl...

Miért vagyok ennyire láthatatlan és "nyomi"?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz az időzítés így július végén, mert sulitéma, de már régóta ezen gondolkodom, de nem igazán találok rá választ.

Lány vagyok, 17 éves, és mint az a kérdésből is kiderül, totálisan láthatatlan vagyok a suliban. Vagy ha éppen észrevesznek, akkor meg én vagyok a nyomi, akit mindenki kiröhög. Pedig van egy pár barátnőm, néhány fiúval is jóban vagyok, de a maradék ember az osztályból és a suliból észre se vesz. Na meg a fiúk se... Pedig tényleg nem értem. Mondom, nem vagyok antiszoc, vannak barátaim, odafigyelek az alakomra (edzek és viszonylag normálisan kajálok), nem vagyok se jó, se rossz tanuló, nem is öltözködöm unalmasan (nagyon szeretem a "nőies" ruhákat, mindig szoknyát hordok, szeretem a feltűnő színeket és a statement nyakláncokat, és még sminkelek is), de nem is vagyok plázap..csa, például teljesen odáig vagyok a fociért, ezért is vagyok jóban a fiúkkal. Meg attól függetlenül, hogy velem bunkók, én nem szoktam bunkózni másokkal. Pont hogy a saját magára igénytelen, mindenkivel bunkózók a menők... de én nem is menő szeretnék lenni, én már azzal is megelégednék, ha nem én lennék az úgynevezett "célpontjuk".

Szerintetk miért van ez? Hoygan változtassak rajta? Úgy érzem, hogy mindent megteszek azért, hogy ez változzon, de lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet.



2015. júl. 31. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán kinek akarsz láthatóvá válni?Akiknek fontos vagy az lát téged,és akiben megvan a hajlandóság, hogy az élete részének szeretne tudni az is meg fog látni.Aki nem lát meg az valószínűleg azért nem lát mert nem érdekled,de ez így van jól.Nem érdekelhetsz mindenkit.Gondold meg hányan élnek ezen a bolygón és azok közül hánnyal lesz valaha is bármi nemű közvetlen kapcsolatod.Ne akarj görcsösen kitűnni mert csak taszítóvá válik a kisugárzásod.Ahogy te is mondtad a magukra igénytelen bunkózók a menők.Szerinted miért olyanok amilyenek?Nem kell üvölteni ahhoz,hogy meghalljon akinek fontos vagy.Ők szerinted kinek fontosak :) ?És,hogy ne legyél célpont: Egy szánakozással fűszerezett mosoly majd elsétálás pár alkalom után meghozza a hatását.
2015. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van. :)
2015. júl. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!