Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lesz a lányom és azt...

3 éves lesz a lányom és azt veszem észre hogy kitalált magának egy láthatatlan valakit akinek rajzolgat dumál hozzá meg ilyenek naponta vagy 3 szor ez ilyen életkori sajátosság?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Képzeletbeli barátja van. Teljesen normális ebben a korban, ilyenkor még élénk a fantáziája, bármit valósnak érez, amit elképzel. Nyugodtan hagyd, hogy ezt csinálja :)
2013. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, majd kinövi. Az egyik nők lapja pszicho magazinban írtak erről talán 1 éve, megpróbálom neked meg keresni ott mit írtak erről. Nők lapja Psziché 2012.december 2013 január 90 oldal Láthatatlan családtag. Be mész egy könyvtárban és ott ingyenesen elolvashatod meg meg van nekik.
2013. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy itt írnak ajánlott irodalmat: Matthew Dicks: Egy képzeletbeli barát naplója, James Patterson-Gabrielle Charbonnet: Máris hiányzol! Óvónő és Pszichológus egyaránt azt mondja, hogy nincs ezzel baj.
2013. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális!

Az enyém 3,5 éves, és a képzeletbeli tesóját Gábornak hívják, szokott róla mesélni, megengedi, hogy őt is megpuszilgassuk stb.

Életkori sajátossag, ebben a korban az összes barátnőm gyerekének volt egy vagy több ilyen.

2013. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem egy képzeletbeli zöld kukacom volt, akivel csak a wcben beszélgettem :)
2013. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális.:)
2013. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves a lányom és ha eszébe jut egy madzagot húzgál maga után és mondja neki : Gyere kutyuskám!

El van így egy darabig. Amúgy meg kertes házban lakunk, van kutyánk, nagyiéknál 2-2 kutya van, úgyhogy még az igazi kutya sem hiányozhat neki. Szerintem majd kinövi.

2013. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek nem volt képzeletbeli barátja :O
2013. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!