Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális hogy 11-12 éveseknek barátjuk van?

Figyelt kérdés
Ma futni mentem a parkba (játszótér mellett) és láttam hogy 11-12 éves lányok (inkább 11) a barátjukkal ülnek a padon és csókolóznak. Nagyon meglepődtem. Szerintem még fiatalok ehhez nem? Amikor én voltam ennyi idős, annyiból állt a fiúzás hogy cetlikre fiúneveket írtunk és amelyiket kihúztuk, az lesz a férjünk. Valami nem jó ezzel a generációval, vagy csak én vagyok régimódi? 27/N

2015. júl. 31. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

ez még lehet a papás-mamás kor, nem?

szóval épp szerepjátszanak szerintem

2015. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ. 20 éve is volt olyan, hogy a bokorugró kolompár leánya 9-11 évesen anya lett.


De igen, ez a generáció más. Amit most írtál, ahhoz hasonlót hajdanán nagyanyáinktól hallottam.

2015. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem normális, amennyiben ez abból áll hogy kézen fogva járkálnak és fagyiznak. Minden mást korainak tartok.

De a 12 éves lányok már cigiznek is. Sznepre mindig teszik ki a videót róla :D

2015. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nem normális. De azért ne általánosítsunk!! ;D

A világ romlik, az biztos. :C

13/L

2015. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem te vagy régimódi. Amilyen mennyiségben ömlik a gyerekekre a sok felnőtt tartalmú infó mindenhonnan, lassan örülni kell, hogy még csak a csókolózással próbálkoznak.

Nálam ez még beleférne, viszont biztosan elbeszélgetnék a fiaimmal a témáról.

2015. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ditta323 ***** válasza:
68%

Hát kérdező akkor veled együtt régimódi vagyok én is.

12 évesen eszemben nem volt fiuzni, pedig fiuk közt nőttem fel.

2015. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
én is 11 voltam az első "barátommal", persze mi csak a szájra pusziig jutottunk. A csókolózás túlzás...de nem mindegy hol láttad...milyen család...milyen iskola...mert hát nem vagyunk egyformák :) és nem lehetsz biztos a korukban sem...
2015. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
20 éve az akkor 12 éves szomszédlány arrol beszélte nekem, hogy mi van akkor, ha méhen kivuli terhes...10 éves voltam..azt se tudtam, hogy mi az hogy méhen kivul...méh?! hogyan is torténik a teherbeesés pontosan...o akkor már boven tudta!!
2015. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is 11-12 évesen volt az első barátom, 11 hónapig jártunk, pedig csak 3 évvel vagyok fiatalabb nálad Kérdező :) Mi is kiültünk a suli melletti parkba, csókolóztunk, moziba jártunk meg fagyizni, de szép idők voltak :D Persze ennél tovább nem mentünk, nem is akartunk. Amúgy pesti, külkerületi iskola, jó környék, és nem mi voltunk az egyetlenek, szóval szerintem már akkor sem volt kirívó. Ha a testiség kimerül a csókolózásban, szerintem semmi kivetnivaló nincs benne, a kamaszkor eleje erről szól, az első (sokszor plátói) szerelmek és szárnypróbálgatások időszaka.


24/N

2015. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
11 évesen már szerelmes voltam és randizta a nagy szerelmemmel, az ölében is ültem. 32 éves vagyok.
2015. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!