Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, apukák! Mit gondolnál...

Anyukák, apukák! Mit gondolnál, ha a gyereked swag stílusú lenne? Képek!

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 7. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha dragak ezek a ruhak, nem biztos hogy tudnek ilyen ruhatarat venni neki.
2015. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Megy a polgárpukkasztás.

Btw, szerintem egy szülőnek ha nem tetszik a gyereke öltözködési stílusa, akkor is támogatnia kell-mert idő mire ez egy kamasznál beáll és megtalálja a stílusát, önmagát azon az úton keresztül meg lesz pár idióta korszaka, amit akár tetszik akár nem, engedni kell kibontakozni, persze az ép ész normál keretein belül.

Lehet ilyen ruhatárat kínaiból is összeállítani, de ez már nem swag hanem tömeg.

Minden második fiú kamasz így öltözik.

VAN akinek jól áll, de a legtöbbnek nem.

2015. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha megkérdezné a véleményemet (és remélhetőleg leszünk ilyen kapcsolatban akkor is...) , elmondanám neki, hogy számomra totál idiótának tűnik ez a kinézet. Ám ettől függetlenül nem erőltetném rá a nekem tetsző cuccokat, azt venne fel amit akar és amit ésszerű keretek között meg tudunk finanszírozni.
2015. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Anyukám hiába mondta, hogy idétlen a holdjáró, mégis abban nyomtam 97-98 körül. :D

Ha valami szörnyen állna a gyerekemnek, akkor valószínű finoman szólnék neki, de minden kornak megvan a maga elvont stílusa, amit csak fiatalként lehet megérteni. Ahogy öregszel, általában egyre nehezebb. Én is innen vettem észre, hogy már nem vagyok olyan nagyon mai csirke.

2015. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Pf. Nem tetszene.

De ő dönt.

2015. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gyémántlány ***** válasza:
52%

Úgy öltözik, ahogy akar.

Én is mindig ilyen voltam, azt hordtam, ami nekem tetszett. Amióta az eszemet tudom, rám nem lehetett felszuszakolni semmilyen ruhadarabot, amit nem én választottam.

A kamaszkorban fontos, hogy felfedezzük a stílusunkat, és kísérletezzünk, ebből fog majd kiforrni a végén, hogy milyenek is vagyunk. Természetesen ha a véleményemet kérné, és nem tetszene, megmondanám neki őszintén, de alapjába véve hagynám, hadd döntsön ő.

Ő hordja végül is, nem én...

2015. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5%
Fujj! De jo hogy az en gyerekeimnek eszukbe se jutna ilyen! Van stilusuk, izlesuk, es SZEMUK! Nagyon cikinek tartjak ezt, de en is pawa style. Hanyinger. Divat a homosexualitas? Elhanyomagam! B....a meg az anyjat mindenki aki ilyet hord, es az is aki megengedi a gyerekenek! Fuujj!
2015. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem érteném, hogy a fiam miért akarna lánynak öltözni, megkérdezném, hogy komolyan gondolja-e, de ha mindenképp ilyen akarna lenni, fogat összeszorítva, de nem szólnék bele, mindenesetre igyekeznék a lehető legkevesebbet együtt mutatkozni vele. Szerencsére az én gyerekeim jobban szeretik a kifinomult stílusú ruhákat, már kicsi koruk óta, tőlünk is ezt látták.
2015. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

40 éve én is rengeteg rosszalló pillantást, beszólást sajtoltam ki az akkori felnőttekből. Pusztán azzal is, hogy vállig érő hajam, és fél méteres trapézú farmerem volt, a hozzá dukáló 10 centis talpú holdjáróval.

Hiába, ez az életkor erről szól. Belőlünk se néztek ki semmi jót az akkori öregek, mégis valamennyien elszituálódtunk, sokunk neve előtt díszeleg a légypiszok, pedig akkoriban nem kilóra mérték a doktori címeket.

Így aztán, amikor a gyerekeim léptek ebbe a korba, sejtettem, mire számíthatok. (Más dolog, hogy messze túlszárnyalták a várakozásomat.) Mostanra ők is szerencsésen kikeveredtek az akkori őrületekből, mára ők is vezető beosztásban dolgoznak.

Szóval szerintem nincs ebben sem semmi kivetnivaló, még ha bántja is a szememet olykor.

2015. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így csak azok öltözködnek, akiknél a szüleinek sincs ízlésük. Valamint ezt látja mindenhol, azthiszi ez a normális.
2015. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!