Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyereked miért rajong,...

Kamasz gyereked miért rajong, mi érdekli? Együttes, zene, hobbi?

Figyelt kérdés
Tisztában vannak a szülők egyáltalán azzal, hogy a gyereküket mi érdekli éppen?
2014. aug. 18. 11:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Most éppen filmek, főleg a sorozatok.

17/f

2014. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
az orvostudományért. Megvan neki szinte az összes létező könyv és újság, valamin egy honlapot is elkezdett készíteni róla nem olyan régen.
2014. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
az én szüleimnek segéd fogalma sincs
2014. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A Muse és a Bastille együttesért mostanság nagyon oda van, nem lehet nem észrevenni, tele van vele a fala.
2014. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Lovakért,állatokért :D Valószínűleg tud róla,mert a kutyám a szobánkba fekszik,és napi 10x lépi át,vagy röhög rajta,hogy horkol :D A macskáimról is tud,elég sok bajt okozott eddig a két ördög :D

Lovakról szintén tud,hisz amikor hideg van,akkor ő hord lovardába+ ő fizet :D

Általában azt is tudja,hogy milyen zenéket hallgatok,hisz gyakran hagyom itt a YouTubot,és ott van a zeném lestoppolva :D van,hogy bele is hallgat,és akkor 3 napon át azt hallgatja :D

Fiúkról nem beszélgetünk,szóval arról nem tud :D

2014. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Bandákért, erről tudnak, mert tele a falam poszterekkel és állandóan koncertekre eszik a fene. Sorozatokért, arról csak éppen ha beszélek. Animékért, arról szerintem nem nagyon tudnak, csak annyit vágnak, hogy néha nem angolul nézek valamit, hanem japánul. Szeretek futni, azt vágják, mert minden reggel ők nyitnak nekem ajtót, amikor visszajövök full izzadtan futásból. Röplabdázni is, nyilván azt is tudják. Amit nem tudnak az a fanfiction olvasás esetleg, de nem titkolom, csak nincs róla szó.
2014. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben, milyen bandák, milyen együttesek, milyen filmek? Fogalmam sincs mi jön be egy mai tizenévesnek...
2014. aug. 18. 14:47
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Hát jó :D

Bandák: 30 seconds to mars, My chemical romance, You me at six, Arctic monkeys, Paramore, The 1975, Woodkid, Bastille, Linkin park, Fall out boy, Hurts, Of monsters and men, Skillet, Joy division, Pencey prep,

Sorozatok: Sherlock, Doctor who, Trónok harca, American horror story, Walking dead, Breaking bad, Supernatural, My mad fat diary

Animék: Attack on titan, Free, Kuroko no Basuke, Haikyuu, No.6, Zankyou no Terror, Kuroshitsuji, Death note meg mág jópár.

Filmekből mikor mi, a kedvenc filmem az Időről időre és a Forrest Gump, de mostaniak közül a Lucy és a 22 Jump street :D

2014. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

ma 14:53 jó ízlésed van ^^

Nekem zeneileg: Woodkid, Parkway Drive, Ivan & The Parazol, Fish!, Paddy and the rats, Fall Out Boy, Pink Floyd, Guns N' Roses, Blind Myself, Subscribe, Foo Fighters, Beatles, HIM, Sum 41, Gorillaz, Road, stbstb, elég vegyes.

Sorozat: Doctor Who, Death Note, Steins;Gate, Attack on Titan, Mirai Nikki, Trónok Harca, Archer, Futurama

Film: mikor mihez van kedvem :D főleg Tarantino filmek, Marvel filmek, néha Disney/Pixar :D


Szüleimet rohadtul nem érdekli mi érdekel engem :DD


18/L

2014. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Zenében: rock, alternativ, indie pop, ezekből a klasszikusokat is szeretem.

Hobbi: rajzolás, zenélés, olvasás, meg mindenféle kreatív dolog.

A szüleim nem sokat foglalkoznak vele, hogy mi érdekel éppen, a zenémet (bármi legyen) leszólják, a többi szabadidőmet meg nagyjából fogalmuk sincs mire fordítom. :D

2014. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!