Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimnáziumba járók! Az iskoláto...

Gimnáziumba járók! Az iskolátok hány százaléka dohányzik?

Figyelt kérdés
Nálunk kb. 60%-uk dohányzik,amit kicsit sokallok a gimnáziumi "szinthez" képest..

2015. aug. 16. 23:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az osztály fele cigizik sajnos. Én nem.

Az egész gimnáziumot nem tudom, mert mindenkit nem ismerek.

2015. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk 30 főből 2 dohanyzik. Egy alkalmi kocás. A többiek nem. A sport a menő. Nem a bagó.
2015. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
nalunk kb gaz, ha cigizel. max a vegzosoknel van az, hogy oke cigizzenek, a tobbieknel nem ilyen laza.. rendes suli ez, nalunk a bufe a meno😄
2015. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az osztály harmada. (34-en vagyunk, fiúk)
2015. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Százalékot nem tudok, de elég sokan szoktak kint lenni a dohányzóban. Nálunk a 18+osok kimehettek egy kijelölt helyre szünetekben, ami azért vicces, mert a 18 alatti dohányosok sokkal többen voltak (kisurrantak a biztiboy mellett). Ebben az évben végeztem, az én osztályomban összesen 5en cigiztünk rendesen (28fő) + voltak jópáran, akik bulizás közben cigiznek csak.

Nem árulok el nagy titkot, ha elmondom, hogy a mi 5 fős társaságunk a tizedét se tette ki a dohányzóban álló diákok számának.

2015. aug. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

kettes és hármas,milyen suliba jártok?

Egyházi,állami,vagy magán? Pest vagy vidék?

ilyen sulit nézek a gyerkőcömnek.

2015. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Harmas vagyok:)

Nagykanizsa nem tudom, videknek szamit e.

Egyhazi iskola, ettol fuggetlenul ugyanolyan diakok vannak itt, mint mashol ea ha valaki azt hiszi, azert nem dohanyzik a suli, mert 'kereszt log a nyakunkba', akkor mondom, hogy ez nem igaz:) Szimplan csak olyan gyerekek jarnak a suliba

2015. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kb 30%,bulikban egy-két embert leszámítva kb mindenki.
2015. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

hármas,ilyesmiben gondolkodom én is,mi vallásosak is vagyunk,de nem emiatt adnám egyházi suliba,hanem azért mert talán normálisabb,rendezettebb családok járatják oda a gyerekeiket.

Mi a helyzet a drogokkal? Az van a sulitokban?

2015. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
én egyházi iskolába jártam az elmúlt 4 évben (8 osztályos gimi, 5-6-7-8. osztály). Elnézést hogy ezt mondom de szerintem naiv dolog azt gondolni hogy egy egyházi iskolában nincs jelen az alkohol,drog,cigi hármas...így természetesen nálunk is volt, és merem állítani hogy nagyobb arányban mint a környező állami iskolákban. De én azt tapasztaltam hogy csak azért mert valaki dohányzik,iszik vagy füvezik néha az még ettől nem rossz ember, mindig jobban el tudtam beszélgetni a "rossz gyerek"-nek tituláltakkal, mint az úgy mond "jó gyerekkel".. aztán vannak azok akikben mindkettő megvolt, az iskola egyik legnormalisabbja is dohányzik, de ez nem von le abból hogy okos, értelmes ember. Bízz a gyerekdben, de tartsd szem előtt hogy sok minden visszafelé sülhet el, lehet hogy ha minél jobban tiltod, annál jobban húzni fog affelé hogy kipróbálja..de ez van, ma már ez talán egy szükséges rossz, nekem is megvolt, nem jött be a cigi, így nem is csinálom csak azért mert "menő", nem volt nálunk a minőség jele hogy ki dohányzik meg ki nem, mindenkinek saját ügye volt ez.
2015. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!