Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tizenéves gyerekeknél miért...

A tizenéves gyerekeknél miért divat a köpdösés?

Figyelt kérdés

Egyfolytában köpdösnek az utcán.

Van egy hely ahol suli után szoktak beszélgetni a 13-14 évesek, tiszta köpésfolt az utca.


2015. aug. 19. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem neveli őket. Nőnek, mint a gaz.
2015. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüleim soha nem vertek, nem bántottak, de ha köpködtem volna, akkor olyan pofont kaptam volna a jó édes apámtól, hogy a nyálamon csúszok odébb. És igaza lett volna. Már tizenéves koromban is undorodtam a saját kortársaimtól... Nem tudom miért nem képesek a szülők megnevelni a kölyküket. Vagy ha tojnak az egészre, akkor minek kellett a gyerek?

Gusztustalan szokás. De a kamaszok úgy érzik olyan "laza" dolog.

2015. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálam nem divat. hacsak nem gyűlt fel valamiért hirtelen, és muszáj, az nyilván más kategória, de az nem túl gyakori. vannak, akik olyan trógerek, hogy köpködnek, és vannak, akik nem...


am nem lehet, hogy ott ők cigiznek? mert bagó is ingerelhet köpésre (én ha nagy ritkán elszívok pár szálat, megesik velem, hogy köpnöm kell)


15/L

2015. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apám soha nem ért hozzám egy ujjal sem, anyám is csak mikor egyedül nevelt és teljesen jogosan, összesen háromszor, de ha megpróbálnám, kapnám balról (nevelő)apámtól, jobbról anyámtól, és teljesen jogosan.

16/f

2017. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!