Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem bírok a lányommal. Mi...

Nem bírok a lányommal. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Már nem bírok a lányommal.

17 èves, eddig nem nagyon engedtem bulizni mert az iskolában is csak a h.ü.lyèket találta meg, akik rossz irányba húzták.

Most nyáron már engedèkenyebb voltam vele, de most jöttem rá hogy folyamatosan átvert ès hazudott.

A bankszámlámról lenyúlt 30.000ft-ot, valami drogos lánnyal csapódott össze.

Mindig azt mondta, hogy egy másik baratnőjènèl van akit èn is ismerek. Èreztem , hogy valami nem stimmel de nem akartam gyanúsitgatni őt.

Most itthon van, nem mehet sehova, internet kilőve. De csak tovább lázad, egyáltalán nem látja a dolgok súlyosságát.

Mindig következezesen neveltem, soha nem tiltottam semmitől. Mindig mindent meg tudtunk beszèlni.

Most meg itt állok, hogy kèt èrtelmes szót nem tudok vele váltani mert csapkod, visszabeszèl.


2015. aug. 21. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Eddig nem nagyon engedtem"..."soha nem tiltottam semmit". Vszinu tul drasztikus valtas vt, mikor megis elengedted. Varj, meg lehiggad.
2015. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Annyit jelent, hogy saját ès barátnők szülinapján nèvnapján elmehetett.

Ha volt barátja egèszsèges határokon belül mindent engedtem.

De soha nem is voltak vitáink, mindig megèrtette ha valahova valamièrt nem tudott elmenni.

2015. aug. 21. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én találtam egy ellentmondást a leírásodban:

"17 èves, eddig nem nagyon engedtem bulizni mert az iskolában is csak a h.ü.lyèket találta meg, akik rossz irányba húzták."

"Mindig következezesen neveltem, soha nem tiltottam semmitől. Mindig mindent meg tudtunk beszèlni."

Ha soha nem tiltottad semmitől akkor miért nem barátkozhatott azzal akivel akart?

Nem bíztál benne, hogy tud vigyázni magára, még abba is beleszóltál hogy kivel barátkozik, persze hogy ezek után nem mer elmondani semmit hanem hazudozik, mert úgyis csak leszólnád megint.

Szerintem nem meglepő az egész, egyetemen is mindig azok a legdurvább bulizósak akiket folyamatosan kontrolláltak otthon és hirtelen megcsapja őket a szabadság szele 18 évesen. Lányod úgy látszik nem bírta megvárni amíg leléphet otthonról, elege lett a megfelelési kényszerből.

Amúgy mennyi beszélgetés és együtt töltött idő alapján állapítottad meg a barátairól hogy hül.yék? Van csak úgy ránézésre,mi?

Kezdj el bízni a lányod értékítéletében, ő van velük egész nap a suliban, jobban ismeri őket.

2015. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

kettes számú hozzászólónak mondanám, hogy anyukánkat-apukánkat meglopni, ismétlem, LOPNI, ÉS e mellett DROGOZNI nem tartozik a szervesen a konstruktív elege lett a kontrolból kategóriába.

Ezek BŰNCSELEKMÉNYEK.nem is akármilyenek.

Én, ha az én lányom lenne, úgy megverném, szíjjal, korbáccsal, hogy egy hétig sírna. Utána meg még egy hétig verném, hogy fogja fel, hogy mit jelent : lopni. Holnap majd mástól fog lopni, ha ilyen úton jár, és azt nem ússza meg ennyivel.

Richter Gedeonról mondták, hogy arany jó szívű, csendes, toleráns ember volt, hatalmas családszeretettel. talán életében nem ütött meg senkit, és sosem kiabált. A fiát, Lászlót, mikor az váltót hamisított az ő nevével, huszonéves korában is leordította és megpofozta. De hatott is, az felhagyott a link életmódjával, és rendes ember lett. Úgy mondják, kik ismerték, hogy nem a pofonverés alázta meg, hanem az, hogy ilyen helyzebe kellett hoznia mindenki álltal méllyen tisztelt apját.

Az utolsó pillanatban tetszik lenni a kislány megnevelése szempontjából. Ez nem az ellenkezés, nem a gyerekcsíny kategória. Ennek a vége a börtönben van. Apuka intézkedjen, ne anyuka.

2015. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rontott a jegyein, nem ment be iskolába hanem inkább velük lógott,az o.főnöke is felhívta a figyelmem erre.

Nem szokásom senkit a külseje alapján elitèlni.


Továbbá az előző kommentemben írtam,hogy mit jelent ez az "ellentmondásom".

Nem nagyon engedtem, de ezeken az extra alkalmakon kívűl nem is hangoztatta, hogy menne. Suli időben, hètfőtől-csütörtökig nincs csavargás, ebből volt egy kèt vitánk de mindig meg tudtuk beszèlni.

Most úgy èreztem, mivel megbíztam benne hogy jobban szabadjára engedem.

2015. aug. 21. 13:23
 6/14 A kérdező kommentje:

Megütni nem fogom, eddig sem ütöttem meg ezután sem fogom.


Eddig is sikerült minden nèzeteltèrèst megbeszèlnünk.

Ha èsszerű kereteken belül kellett neki pènz kapott.

Mèg nyár elejèn is normális volt.


Rendes, becsületes család vagyunk, senkitől nem látott ilyen rossz pèldát.

Ketten próbáljuk megoldani az apjával.

2015. aug. 21. 13:29
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Az én tippem, hogy most unta meg, hogy nem nagyon engeded bulizni, és úgy érezte, végre kiélheti magát.

Nekem 20 évesen volt a "lázadó kamaszkorom", mert előtte sehova nem engedtek, akkor szabadultam ki... Ugyan soha nem loptam, de alkohol, fű, reggelig bulizás megvolt akkoriban.. Szerencsére olyan egy évig tartott csak, aztán rá is jöttem, hogy nem jó amit csinálok, és lehiggadtam.

Valószínűleg erről lehet szó, nekem legalábbis ez jön le a leírtakból.

Ülj le vele beszélgetni. Ne lecseszni akard, hanem megérteni mi oka ennek a viselkedésnek. Beszéld meg vele, hogy fogod engedni ide-oda, de be kell tartani a szabályokat, és szeretnéd, ha észnél lenne.

A lopás miatt én elküldeném valami diákmunkára, és nem adnék neki pénzt, hogy megtanulja az értékét.

2015. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Hogy nem mehet sehova dolog nem igazan jo büntetes! Ez csak egy kis olaj a tüzre!

Te bizaat vesztettel benne, igy az igazan jo büntetes, ha bizalmatlan leszel vele!

Pl mindenhova mehet, de csak veled, elkisrred baratnöhöz, moziba, randira stb... Ez egy olyan sulyos büntetes, egy tininek, hogy rögtön vossza szerzed a bizalmat! A drogos lannyal is talalkozhat nalatok, es nyitott ajtonal!

A penzt pedig fizesse vissza!

2015. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet hogy a lányod is drogos?
2015. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Rossz társaságba keveredett,inétt már csak apuka segitségével huzhato ki .
2015. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!