Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti, hogy szereztek piát 18 alatt?

Ti, hogy szereztek piát 18 alatt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok alkoholista. Tudom kik a káros hatásai, de NÉHA belefér.

Sok osztálytársam már 11 évesen piált, én megmaradtak a magam csendességében. De most majd a napokban egy napig enyém lesz a ház és átszeretném hívni a legjobb haveromat ünnepelni. Mindketten megiszunk 1-2 sört és kész, nem a sargafoldig tervezzük.

De ahhoz ugye megkéne venni, de még életemben nem vettem soha alkoholt vagy cigit, mert ugye cigizni nem cigizek.

Kb 12-nek nézek ki, pedig 16 múltam.

Tudtok adni pár tippet? UI.: Mint írtam nem kérek olyan kommenteket, hogy "káros" "taknyos vagy" "alkoholista" stb.

Köszönöm!



2015. aug. 25. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Ekkora arccal odaálsz a szüleid elé, és megkéred őket hogy vegyenek. Vagy ahhoz már nem vagy elég nagy?
2015. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell kötekedni. Idősebb havert kérj meg.
2015. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
ne bántsd már első, 16 elmúlt és csak egy sört szeretne. Én azt javaslom, kisboltban próbálkozz, tőlem hypermarketben mindig elkérik, pedig közeledem a harminchoz:-D vagy ha van ismerősöd, ő is megveheti nektek.
2015. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitottam a hűtő/italosszekrény ajtaját és kivettem amit akartam.
2015. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az idősebb haverom pont nem lesz akkor itthon, más meg nincs.

Harmadik, ezen pont filóztam, hogy most a nagy hypermarket hosszú soraiba álljak be vagy a kisboltba menjek be lazán. De akkor így egyértelmű, köszönöm! :D

Negyedik, igen, kiveszem a hűtőből, de ki is kéne fizetni anélkül, hogy személyit kérnének.

2015. aug. 25. 13:23
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
4-es vagyok, nálunk nem szokás pénzt kérni a gyerektől azért ha bármit megeszik/megiszik. Lehet mi vagyunk/voltunk fura család.
2015. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ajánlj fel valakinek egy ezres az italbolt előtt, tuti vesz nektek 2 sört érte :)
2015. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6-os, te írtad félreérthetően, lehetett úgy is értelmezni hogy a boltban csinálod ezt. Nem szerepelt sehol hogy otthon, így a kérdező nem tudhatta.
2015. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hahaha.

Szerintem az lesz, hogy motoros cuccban beállítok egy boltban, úgy idősebbnek tűnök, hátha kiadják. :)

Aztán ha egy helyről elzavarnak megyek a következőben.

Köszönöm az értelmes válaszokat! :D

2015. aug. 25. 15:10
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy jó módszerem,mert néha a kisboltban is elkérik.ha jól beszélsz valamilyen idegen nyelven,úgy szólj az eladóhoz!a lepukkant italboltokban általában nem tudnak angolul sem,olyan szinten meg pláne nem,hogy személyit kérjenek.csak néznek majd rád értetlenül,de nem fogják tudni elmagyarázni,hogy nem nézel ki 18-nak és igazold valamivel a korodat.ez nekem eddig mindig bevált.persze ehhez az kell,hogy folyékonyan beszélj,és ne szólalj meg magyarul még véletlenül sem.

remélem,tudtam segíteni.jó bulizást nektek!:)

2015. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!