Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Anya elég sokat...

Mit tegyek? Anya elég sokat vár el tőlem

Figyelt kérdés
Tudom még csak most kezdődött el a suli de mi már sorba irjuk a dogàkat. Elég jól sikerültek de sokszor 4-es illetve párszor 3-as. Tegnap irtunk angolból dolgozatot mondtam anyának hogy szerintem 4-es lesz erre miért nem tanultam, azt szeretné hogy jó életem legyen stb. Szerintem ha 8.-ba valaki nem kitünő lesz nem dől össze a világ. A fizika is rossz lesz szerintem. Hogy értessem meg anyával hogy a 4-es se rossz. Angolbol már van egy 5-ös illetve földrajzbol is 5-ös, a nyelvtan meg 3-as :(
2015. szept. 19. 10:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem mond meg neki hogy a te életed és te tudod a dolgod ! Az em anyukám nagyon szereti a rendet és mindig azt mondja:amíg itt laksz addig rendbe kell lennie a szobádban!!!mert öt zavarja ...mondom oké XD lehet h neked is fognak ezzel érvelni csak úgy h amíg nálunk laksz addig jól kel tanulni xD de túl lehet élni..mond azt h mindenkinek rossz lett az osztályból és h szinte a tied lett a legjobb ..ez általában beválik !!sok sikert ;)
2015. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta anya nem érdekli hogy a többieknek milyen lett
2015. szept. 19. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős más nem érdekli amíg az jobban nem csinálja.Amúgy nekem azt hajtogatja amikor négyest kapok h majd megbukok meg hogy klotyot fogok takarítani...Peeerrrszzeeee.Amúgy ami nem érdekli az a tesi.13L
2015. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban sokkal rosszabb jegyeim voltak.
2015. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De anyukád jót akar. :)

Nagy a verseny, tényleg nem mindegy, hogy 8. félévkor 4-es, vagy 3-as vagy-e pl. magyarból. Több pontot jelent a rangsorban, és akár 1 ponton is múlhat, hova mész tovább. Ezért mondja.

2015. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne röhögtess már, hogy 8. osztályban annyira meg kéne szakadni a tanulásban...
2015. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!