Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, leírnátok a napi...

Kamaszok, leírnátok a napi rutinotokat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 18:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
75%
Felkelek(5:20kor), suliba megyek, elmegyek edzésre, hazajövök(9:30körül),tanulok+leckét írok, lefekszem. Néha még az evés is belefér.
2015. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

A felkelés attól függ, hogy hànyra megyek, 6:00-8:30ig minden előfordul.

2x egy héten korán reggel vezetni tanulok, suliban általában 3-4ig vagyok, 2x a héten utàna edzés és 2x érettségi előkészítő. 8-9 körül érek haza, akkor tanulok, 11 körül alszom.

Szóval nincs nagyon napi rutin, minden nap más.

2015. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld :)

Jöhetnek még válaszok!

2015. okt. 4. 19:04
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Felszívok két csík kokót, aztán bedobok egy vodkát, elpippantok egy rendes cigit, bemegyek a suliba, tanulok, mint az állat, mert bróker szeretnék lenni, ebédszünetben elszívok egy füves cigit, kicsit hülyítem a csajokat, haza megyek tőzsdézni, aztán lefekszem.
2015. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
5kor kelek, 8kor eljövök az iskolából, aztán elmegyek egy kocsmába. 11 körül visszaérek a kollégiumba.
2015. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Felkelek (5:30-kor), elkészülök, megyek a buszhoz (6:20-kor, mert a buszom 6:27-kor indul), suli, hazaérek (14:20-15:20 között), ebéd, ha belefér egy kis tanulás, megyek edzésre, hazaérek (18:30-19:00 között), tanulás, fürdés, vacsi, alvás. 13/L
2015. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Felkelek 6 és 7 között valamikor (nagyon nehezen kelek, ezért van ez az egy óra), elkészülök, berohanok a suliba, ott vagyok változó, hány órát, hazajövök, elintézem a dolgaimat, ha úgy van elmegyek edzeni, vacsizok, fürdök, tanulok. Éjfél és kettő között szoktam lefeküdni. 18L
2015. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felkelek 6:20 és 6:30 között (keddenként 7:15-kor, nincs első órám), kávé, készülődés, indulás suliba, 7:50 körül érek be. óráim 2-ig vagy 3-ig vannak, ebéd a menzán, tanulás, hülyülés a suliban, ötre jövök haza. Tanulás befejezése, ha kell, net, olvasás, vacsi, fürdés, alvás. Egy héten egyszer van gitár és matek különórám.
2015. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

05:30-06:00 kozott felkelek valamikor. Gyorsan elintezem a wc-t,fogat mosok,feloltozok,sminkelek,fesulkodok,majd lerohanok a kutyaval,es amig setalunk elszivok egy "csak birjam ki a mai napot" cigit,aztan felviszem a kutyat,adok neki gyors enni,felkapom a taskam,lerohanok a buszmegalloba(neha azert elvisznek kocsival),befutok a suliba,megallok a bufenel,veszek valami kajat,innivalot+ csokit,felmegyek orara,bent vagyok altalaban 14:00-kor,majd ha vegeztunk elszivunk egy "tul eltuk a mai napot is" cigit,esetleg elmegyunk kavezni valahova,attol fugg,hogy kinek hogy van ideje. Hazamegyek,leviszem a kutyat,ekozben ragyujtok egy "megszokasbol" cigire,majd felmegyek a kutyaval,eszek iszok valamit,aztan ejtozok egyet az agyamban a laptopom tarsasagaban. Aztan tanulok egy kicsit,ha nagyon nincs kedvem,akkor nem eroltetem. Aztan megint pihengetek egy kicsit,megint leviszem a kutyat,ragyujtok egy "ma is elviseltem a sok barmot,buszke vagyok magamra" cigire,aztan felmegyek,adok enni a kutyanak,en is eszem valamit,megfurdok,bepakolok holnapra,aztan laptopozok egy kicsit,TV-t nezek,es ilyen 22:00-00:00 kozott agyba kerulok,ez nagyon valtozo mikor fekszek le/alszok el. Heti egyszer van egyebkent kulonoram,nem sokat valtoztat a dolgon.

16L

2015. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld, jöhetnek még a válaszok!
2015. okt. 5. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!