Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit szólnátok? (iskola...

Szülők, mit szólnátok? (iskolai osztályzat)

Figyelt kérdés
Szerencsére elég jó tanuló vagyok bár van olyan tantárgy ami nem megy olyan jól. Sajnos lett egy 1-es témazárom (1 pont kellett volna a 2-eshez). Múlt órán megint dogát írtunk igaz nem is olyan óránk volt (2 tantárgyat tanít nekünk ez a tanár). Szerintem 1-es lesz mivel csak 2 dolgot írtam le, bár az biztos jó. Ez a tanár elég rosszul tanít, csak a füzetbe dolgozunk ami nem baj de ki sem nyitottuk a könyvet azt mondta ő meg sem szokta nézni milyen anyagrész következik és általában másról beszélünk órán. Sajnos alig értek valamit de más se nagyon tudja. Lehet így már 2 1-esem lesz. Szülők ti mit szólnátok? Anya szinte mindenből 5-öst vár el tőlem de ő ezeket nem tudja. Nem tudom mi lesz így:(
2015. okt. 7. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem szólj anyukádnak, hogy baj van azzal a tárggyal és segítségre lenne szükséged. Azt is elmondhatod, hogy azért megy rosszul, mert a tanár nem is mondja el az anyagot az órán. Beszéljétek meg, hogy mit lehetne tenni, tudtok-e magántanárt keresni, vagy anyukád tud esetleg segíteni, hogy a könyvből kibogozd, ami kell. Másrészt megkérheted anyukád, hogy beszéljen erről az ofővel vagy a szóban forgó tanárral, de az nem biztos, hogy hatásos lesz. Talán összekapja magát a tanár vagy ha esetleg ha több szülő együtt tesz panaszt, akkor talán foglalkoznak az üggyel.
2015. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A csak füzetbe dolgozás önmagában nem tudom miért probléma, mi a tantárgyak 90%-ánál nem használtunk semmi könyvet.

Viszont ha a tanár úgy tanít, hogy nem érted, akkor szólj anyukádnak, és találjatok ki együtt valamit. Ha megbeszéled vele így, ahogy itt leírtad, akkor nem hiszem hogy mérges lesz 1-2 becsúszott rossz jegy miatt.

A lényeg, hogy beszélj vele, és/vagy az ofőddel, mert ha sokáig így marad, hogy nem értesz/értetek semmit, abból baj lehet.

2015. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott kezdődik hogy 5öst vár.
2015. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!