Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kaptad már hazugságon kamaszgy...

Kaptad már hazugságon kamaszgyereked?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
persze,előfordult.mindig azt hiszem hogy tanul belőle,de nem.ki fogja nőni,a naggyal is ez volt
2010. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Persze.
2010. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, te mikor hazudtál utoljára? ategnap? a héten? vagy te sohasem hazudsz, ergo gyülöl a környezeted, a rokonság?
2010. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret a környezetem,a családom.Miért,téged gyűlöl,azért vagy ilyen "kedves ember"?A kérdés nem ez volt,többieknek köszönöm a választ.
2010. márc. 19. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

én 16 vagyok

és néha énis szoktam hazudni apróságokat

ez megesik:)

vagy nem? :D

2010. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is 16 vagyok és én azért szoktam néha kamuzni,h ne idegeskedjenek miattam,de anyu mindig rájön vhogy.Barátnőm is hazudozik otthon és az ő anyja mindent elhisz,mondjuk vele kevesebbet is törődnek.
2010. márc. 22. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:

én vagyok a 03-18 21:51

mindenki hazudik, füllent

így működik a világunk, elengedhetetlen része a hazugság

ha mindig igazat mondanál, egy idő műlva kerülne mindenki

gondolj csak bele

2010. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!