Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel tehetném szebbé a...

Mivel tehetném szebbé a szobámat? 16/l

Figyelt kérdés
Végre saját szobám lett,mert eddig a nővéremmel aludtam egy szobában.Volt nálunk egy +szoba,de el sem volt készülve,most gyűjtöttem rá pénzt.A gond az,hogy viszonylag régiek a bútorok,de újakra nincs pénz.Mivel tehetném szebbé a szobát?A fal rózsaszín,illetve málna színű,viszonylag sötét.A szobában van 3 kisebb ruhásszekrény,egy kihúzható franciaágy,4 éjjeli szekrény szerűség,ezeket egymást tetejére is lehet tenni,van bent még egy polc,amin a tv van,meg az íróasztalom.A szoba viszonylag nagy,4,5m széles és 5 méter hosszú.

2015. okt. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A neten találasz sok bútorfelújítási tippet, ha van hozzá egy kis affinításod, vagy segít valaki. De bevonhatod őket valamilyen ragasztós fóliával is. Ez idővel cserélhető, sokat dob rajta. Én ennyi idősen mindig vágytam egy parafa táblára, arra bökködhetsz bármit. :) keresgélj a neten, biztos megtalálod a stílusodnak megfelelő megoldást, ami pénztárca barát is.
2015. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

valóban, az ontapados tapetak jok bútor felujitasra. ezek se olcsók, de még mindig olcsóbb mint egy új bútor. és kreatívan is lehet, hogy pl csak azokat a részeket vonod be vele, amiket kinyitod. szóval a hát fal, oldal fal marad az eredeti, az elejet pedig bevonod, hogy harmonizàljanak egymással :)

egy kis szőnyeg is feldobhatja a szobat. vagy egy szépen berendezett akvárium.

2015. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nézz körül interneten vagy csináld ezeket:

-Rakd egymás tetejére az éjjeli szekrényeket és különböző szalagokat/matricákat rakj rá...

-A ruhásszekrényekkel ugyan ezt és told őket egymás mellé

-A francia ágyat húzd ki...

KÉSZ IS A SZOBA!!!!!!

2015. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába szép nagy a szobád, ha túl sok benne a szekrény és az éjjeliszekrény. Hogy tudsz tőlük egyáltalán mozdulni? Ki a felével, hogy lépni tudj!

Mi a kedvenc tantárgyad, hobbid?

Ennek alapján készíts magadnak egy posztert, vagy faliújságot, amire képeket, idézeteket tűzhetsz ki.

2015. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!