Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok adni nekem tippeket,...

Tudnátok adni nekem tippeket, hogy hogyan tehetném hangulatosabbá a szobámat?

Figyelt kérdés
Narancssárga a fal. Emeletes, fa ágyam van, az alsó részére berendeztem egy olvasó kuckót, de az is lehetne kicsit hangulatosabb. Alapvetően vidám szoba, minden bútor festett fából, vagy fából van és a többi szín szivárványszínű. A lámpám kis gömbökből áll, fellehet rá akasztani dolgokat. A szobám falán képek vannak és az íróasztalomon van egy akvárium is. Napos szoba, vannak benne növények és két kaktusz. Van egy kis zenesarok, vagy inkább rész, mert nem sarokban van, ahol, a kottaálványomat, a gitáromat és a fuvolámat tartom. A falra ott hangjegyes falmatricák vannak ragasztva, amik feketék. Van egy narancssárga picike padom, még az anyukámé volt. Mindez nagyon jól hangzik és szeretem a szobámat de hangulatosabbá szeretném tenni vagy az egészet, vagy csak az olvasókuckót! bocsi ha hosszú voltam :) u.i! nagyon szeretem a természetet, vidám vagy, szeretem a zenét és művészlélek vagyok, ilyen stílusom van és a szobám is ilyen! ha tudtok segíteni írjatok! :) 13 éves lány

2015. okt. 3. 20:42
 1/2 könyvmoly18 válasza:

Hűűű az elmondásod alapján nagyon jól nézhet ki a szobád! (Örülnék ha nekem ilyen lenne :D) Amúgy hát lehetne mondjuk szerezned egy parafatáblát és arra képeket, számodra fontos dolgokat/emlékeket vagy aktuális cuccokat szögezhetnél fel. :)

Esetleg még pár saját díszítést is vihetsz a helyiségbe.

Remélem azért tudtam segíteni :)

2015. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jajj, aranyos vagy nagyon, és tényleg jó cuccok vannak benne, csak az összképe nem elég othonos szerintem, az íróasztalom felett már van egy mágneses, mikiegeres tábla, de azért köszi :)
2015. okt. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!