Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek lefeküdtek már?

Szerintetek lefeküdtek már?

Figyelt kérdés
A 18 éves lányom fél éve van együtt a 23 éves fiújával. Ritkán szoktam megengedni, hogy ott aludjon a fiúnál, a srác meg egyáltalán nem szokott nálunk aludni. Nem mesél erről semmit sem a lányom szóval nem tudom, hogy meg-e történt már a dolog.
2015. nov. 7. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Egyébként rossz a témakör, a lányod nem kamasz, hanem felnőtt.
2015. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a kérdés valós, akkor te nem vagy normális!
2015. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék??
2015. nov. 7. 21:48
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem sok közöd van hozzá,a lányod felnőtt,és lehet meglep,de a f@@@sz nappal is feláll,nem kell ahhoz az estét,meg az ottalvást megvárni.
2015. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem helyezd bele magad a szituba (ha te lennel fel eve szerelmes kisfelnott fiu vagy lany). Es valaszolj egy hatalmas igennel! :D Ha nem fekudtek volna le, az lenne a nem normalis!

Azzal h "nem engeded", csak rakenyszerited a lanyod, hogy hazudjon neked, mikozben semmi rosszat nem csinal! Felnott, szerelmes, stabil kapcsolata van... legy ra buszke!

Hacsak nem vagytok amisok vagy a fiu nem sorozatgyilkos. ;)

2015. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem ismerlek, ezért csak a kérdés alapján véleményezek, de szerintem Te nem ismered a lányod egy kicsit sem, és nem is bízol benne.

Ezt miért nem tőle kérdezed meg? Ez tényleg tabu egy Anya és a gyermeke között???

2015. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű igen.


Csodálkozol, hogy nem mesél erről semmit? Alig engeded, hogy ott aludjon.. Mégis mit gondoljon szerencsétlen lány? Titkolná különben aztán soha a büdös életben nem engednéd át a sráchoz. Lehet, hogy te ezt nem így látod, de érthető, ha ő ezt gondolja, mert ezt közvetíted felé.


Engem egyébként engedtek a szüleim, de soha nem meséltem róla..miért kellett volna?!

2015. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Persze, h lefeküdtek, te hol élsz? szted amikor ott alszik, mit csinálnak? csak tévézgetnek?DD Jesszusom...na ezért nem mesél semmit a lányod, hát nincs kinek, úgy látom.
2015. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nagy valószínűséggel igen. És ez tényleg nem azon múlik, hogy hányszor engeded meg, hogy egymással aludjanak... Nekem 17 évesen nem engedték a szüleim, hogy egymásnál aludjunk. 4 hónap után mégis lefeküdtünk, csak éppen nem estére mentem át hozzá, hanem délutánra... Ha akarják, úgyis megtörténik.
2015. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

"nem-e"...... vért könnyezek ;-;

Amúgy egyrészt valószínűleg igen, lefeküdtek. Másrészt, ezt nem fogod azzal korlátozni, hogy csak néha engeded őket együtt aludni. Harmadrészt, miért csak ritkán? 18 éves, nem kiskamasz o.O

2015. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!