Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam barátnőmnek? Vagy...

Elmondjam barátnőmnek? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja összejött egyik barátnőm az egyik fiúval az osztályból. Én eleinte nem nagyon örültem neki, mert még mielőtt összejöttek, állandóan fogdosott két lányt, úgy, hogy elvileg meg egy harmadikba (volt?) szerelmes. De azóta mentem velük hármasban fánkozni, meg ilyenek, ott tök jó fej volt, gondoltam, már csak nem csinálja ezt. Pedig de. Pénteken nem jött be barátnőm, ő meg ott ölelgette, meg fogdosta egy másik barátnőmet, aztán pár órával később meg már megint egy másik lányt az osztályból... Beszéltünk azzal a barátnőmmel, akit fogdosott, ő természetesen nem volt benne, nem akarta engedni neki, de azt mondta, hogy nem akarja elmondani neki, mert nem szeretné megbántani. Én sem szeretném, és lehet, hogy nem is kéne beleszólnom az ő kapcsolatukba, de így meg lelkifurdalásom van, hogy én tudok róla, hogy a háta mögött miket csinál. Szerintetek mit kéne tennem?

2015. nov. 8. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki csak saját magának, önmaga tapasztalatának hisz. Nem kell semmit sem szólni.
2015. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit de később kiderül h tudtad akkor a barátnőd elég mérges lesz.
2015. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én mindkettőtökkel egyetértek, ezért nem is tudom eldönteni, hogy most akkor mi lenne a legjobb megoldás. :/
2015. nov. 8. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan elmondanám, számomra a barátság előbbre való. Ha nem hisz nekem akkor meg így járt.
2015. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy a kérdés kiírójának ő mit válaszolna.
2015. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem mondd el! fordított esetbe te is örülnél neki ha valaki szól neked. nem?
2015. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!