Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Milyen a jó alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen a jó alkalom arra, hogy elmondjam a barátnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta vagyunk együtt. Össze is fogunk költözni legfeljebb 2 hónap múlva. Nagyon szeretem, de még soha nem mondtam neki, pedig már nagyon kikívánkozik belőlem. Úgyis tudja, hogy ezt érzem, és remélem/tudom ő is így van vele. De szeretném akkor kimondani, amikor a legjobb. Megadni a módját, nem elkapkodni, úgy megtenni, hogy az tényleg jelentős és emlékezetes legyen, mert komolyan gondolom. Úgy érzem, egy szerelmeskedés nem elég jó alkalom erre. Szívesen vennék minden ötletet, javaslatot, gondolatot, ami segíthet rájönnöm, hogyan lenne ez a legjobb. 38/F
2015. okt. 26. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a szerelmeskedés nem a legjobb erre, igazad van. Na, de az, amikor szerelmeskedés után vagytok? A nagy pihegés közepette, miközben ő szuszog a válladon. Megfelelő alkalom, nem?

;)

Csak ilyen egyszerűen, semmi bonyolítás. Ha ő is így érez, bármilyen helyzetben örülni fog a vallomásodnak.

2015. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, ez azért jó alkalom lenne.


Vagy egy közös fürdő, pezsgő, és közben. Az olyan meghitt.


Mikor velem közölte a párom a hogy szeret, semmi extra nem volt mégis a mai napig pontosan emlékszem rá, akkora dolog volt. Pedig csak a népkertben sétáltunk, elém állt,szorosan átölelt majd közölte hogy mennyire szeret! :)

2015. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős egyébként a párod?
2015. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 38 évesen nem mondunk ilyet így, bejelentésszerűen. Ennyi idősen már pontosan tudjuk, hogy szeret-e valaki vagy nem. Mutasd hogy szereted, ne mondjad.
2015. okt. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!