Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hozzá, mit...

Mit szólnátok hozzá, mit tennétek, ha a fiatok 20 éves kor felett még szűz lenne?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 22:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
4%
Örülnék neki. Most egyre gyakoribb az azonos neműek kapcsolata. 16 éves lányok egymással csókolóznak, és ezt hiszik, hogy a szüzesség nem érték.
2015. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, ő dolga. Ez totál magánügy.
2015. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Nekem két huszonéves fiam van, fogalmam sincs róla, hogy mikor volt az első. Nem is hidzem, hogy rám tartozik.
2015. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem gondoljátok úgy, hogy hiba volt, hogy megszületett, mert semmire se fogja vinni az életben?
2015. dec. 23. 22:33
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
A szexnek mi köze van a sikerhez? Te abban méred, hogy hány csajt dugtál meg? Ha nincs rendes végzettsége, nem tanul jól, és nem is tanul egyáltalán, nincs munkája, keresete stb, akkor lenne rá esély, hogy semmire sem fogja vinni. De ha neked huszonévesen az a legnagyobb problémád, hogy szűz vagy, akkor valóban vannak gondok.
2015. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Úgy érzem kudarcot vallottam, mint családtag, mint ember, mint egysejtűnél fejlettebb ivaros szaporodásra képes állat.


Kudarcot vallottam, mint családtag, , mert Apám, amikor annyi éves volt, mint én most, már megvoltam neki.

Lassan feldobja a talpát úgy, hogy sose tudta meg milyen nagyapának lenni.


Kudarcot vallottam, mint ember, mert egy őskorig visszanyúló családfa fog kihalni azért, mert én nem szaporodtam.


Kudarcot vallottam, mint élőlény, mert az összes ősömnek, több milliárd évre visszanyúlva valahogy összejött a szaporodás, csak nekem nem. Bénább vagyok, mint az afrikai fán ugráló majom, bénább mint a dínók elől menekülő őspocok.

2015. dec. 23. 22:57
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Légyszi mond,hogy ezt nem gondolod komolyan! :D azért ennyire nem durva a helyzet :) 20 évesen szűz vagy.És? Ha amiatt érzel így,mert piszkálnak a szüleid,nem veled van a gond,hanem velük.
2015. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, 20 éves vagy, előtted az élet, még simán találhatsz egy lányt, akivel megéri elveszteni. Lehet, hogy a korodbeliek nagy része már nem szűz, de az is biztos, hogy sokan vannak közöttük, akik komolytalan kapcsolatokban vesztették el, vagy nem a megfelelő emberrel. Azzal, ha megválogatod, nincs semmi gond. :)
2015. dec. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek ilyen mentalitású fiatalembert kb 30 évesen neki is összejött egy nő, ettől még nem függ semmi. Én 23 évesen szexeltem először, azóta férjhez mentem és a második gyerekünket várjuk. De ha 20 évesen ilyeneken gondolkodsz sürgősen keress fel egy pszihomókust!
2015. dec. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

20 evesen nem vagy lekesve. Az expasim 26 eves koraig szuz volt.


Nem ebben merik a sikeresseget, nolj fel.

2015. dec. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!