Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog, hogy a 11...

Normális dolog, hogy a 11 éves lányom napi rendszerességgel maszturbál? Nem lehet ebből valami baja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Az.természetes és semmi baja nem lesz tőle.DE ha tényleg anyuka vagy vagy apuka akkor leskelődsz a lányod után??:DHa észreveszi akkor titkolózni fog máskor is és más dologban is.:D
2010. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem lesz semmi baja! Más kislány is már óvodás korban felfedezi, hogy a puncija izgatása örömet okoz neki! Soha ne szólj rá ezért, mert életre szóló gátlást és bűntudatot alakítasz ki benne a testével kapcsolatban olyan dologért, amivel semmi baj és teljesen természetes!!!
2010. márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, én felnőtt vagyok, és én is naponta szoktam, de ha van párom, akkor semmi gond a szexuális életemmel.
2010. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

23 ÉVES PASI VAGYOK, DE EGYET ÉRTEK AZOKKAL AKIK SZERINT SEMMI PROBLÉMÁJA NEM LESZ.

A KISLÁNY MOST KEZDI ISMERNI A TESTÉT, S KEZDENEK BENNE KIALAKULNI A AZOK A HORMONOK ÉS KÉMIAI FOLYAMATOK, AMIK A SZEXUALITÁS VEZÉNYLIK.

DE JÓ LENNE EZT MEGBESZÉLNI (AKÁR SZÜLŐ VAGY AKÁR A 11 ÉVES LÁNY.

KEZD EL SZÜLŐ LÉTTEDRE A KOMLETT FELVILÁGOSÍTÁST, MERT HA MEGJÖN MAJD NEKI AMI HAMAROSAN BEKÖVETKEZIK, NEHOGY AZ LEGYEN - DE KÖVEZZETEK MEG, S ÍRJATOK AKÁR PRIVI EMAILT - HOGY HA ELKEZD MAJD RANDIZGATNI 12-13 ÉVESEN, AZ ELFOLYTOTT MASTIT RENDES SZEXSZEL VEZESSE LE A KEVÉSBÉ FELVILÁGOSULT LÁNY 9 HÓNAO MULVA RENDES BABÁVAL FOG FOGLALATOSKODNI.

EZÉRT IS SZÜLHATNEK SOKSZOR 12-13-14 ÉVESEN. ÉS NEM AZÉRT MERT RIBIK, HANEM A SZÜLŐI ODANEM FIGYELÉS.


23 ÉVES PASI VAGYOK, NEM SZÜLŐ, DE SZERETNÉK CSALÁDOT, ÍGY TALÁN KÖNNYEN OSZTOM AZ ÉSZT. DE EZT TENNÉM A SZÜLŐ HELYÉBEN.


MEGBESÉLNI MIÉRT (DE NEM ÁRTALMAS - SZERINTEM), ÉS ALAPOSAN FELVILÁGOSÍTANI ÚGY, HOGY MAJD NE ÉRDEKELJE ANNIRA A SZEX, HOGY KIPRÓBÁLJA, MERT AKKOR MARADJON INKÁBB A MASZTI, CSAK ANNYIRA, HOGY TUDJA MIK A KÖVETKEZMÉNYEK). DE EZ MAJD ÚGYIS GONDOLOM HA LÁNYOM LESZ, AKKOR A LEENDŐ FELESÉGEM DOLGA LESZ, HA FIAM AKKOR PERSZE AZ ENYÉM)


JA ÉS MELLESLEG AZ ELSŐ SEXUÁLIS FELVILÁGOSÍTÓ KÖNYVEM 11 ÉVESEN KAPTAM.


BESZÉLGESS EL VELE, DE NE RÉMÍTSD MEG, MERT GÁTLÁSOKAT ÉPÍTESSZ FEL BENNE


23F

2010. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Jaj, 10,01-es! Nem lehetne, hogy ebből kimaradj? Szerintem de! Épp'hogy el nem kérted a kislány címét!!!
2010. ápr. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
88%
Szia! En mar ovis korom ota rendszeresen elégítem ki magam(persze nem vaginálisan). Semmi fele hatranyom nem szarmazott meg belole. :D csak yo:D szamomra ez teljesen természetes es elfogadhato dolog, tudom sokan furcsanak tartjak, hogy annyi idosen hogyan csinaltam és kitol lattam.:D Akkor fogalmam sem volt, hogy mit teszek csak azt tudtam, hogy jo nekem:D es az ovodaban nem csak egyedul jottem rá a kielégítés technikajara. Teljesen tiszta kepem van az egészrol:D ne aggodj ennek semmi hatranya vagy veszelye nincsen. Legalább is én teljeswen kiegyensulyozott sexualis eletet elek.
2010. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9%
Az mit jelent??
2010. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!