Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti engednétek, hogy a...

Szülők, Ti engednétek, hogy a fiatok gázpisztolyt viselhessen, ha olyan környékre megy?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, élesből átalakítottra gondolt, ami legalább 65-nél kezdődik igaz határ olyan 300 ezer ft-nél van. Csak egy 60 ezres élesből átalakított PA 63-masra gondolt, tisztítaná, takarítaná. Szereti a magyar törit ezért akar FÉG pisztolyt. Utána amint meglenne kiváltaná a rendőrségin a viselésit is egy 2 hét után megjön a fegyverviselési kártyája és hordhatja is. Meg begyakorolná a használatát, biztosító lenyom és ravasz meghúz, utána vagy 3 db gázspré hatóanyagot lőne a támadójára, vagy aki ki akarta rabolni. Kis tiszti fegyver a FÉG PA 63 ,csak fél kg, könnyű hordani rejteni is. Igaz asszem csak 7-es tárkapacitása van, de egy lövés legörnyeszt valaki akkor minek több. Nem vagánykodna vele.
2016. jan. 8. 22:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon szeretheted magadat! :)


A helyesírási szabályzat olvasgatását engedném meg neked szülőként, nem a gázfegyvert. De azt korlátlanul, mert határozottan előnyödre válna!

2016. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Hallottál a borosgazda esetéről? Fagyállót töltött a borába, mert folyamatosan meglopták. Pech, hogy a tolvaj be volt drogozva, és belehalt. Elítélték. Pedig csak a tulajdonát védte.

Eleve ne járkálj "olyan" környéken, ne keresd a bajt, és meg van oldva a dolog.

Minek egy kis taknyosnak fegyver? Túl sok filmet nézel. Tanulj önvédelmet, az többet ér. Azt nem veszik el. De látszik, hogy te csak azért akarsz pisztolyt, hogy keménykedhess vele. Elárulok valamit. Pisztollyal is ugyanolyan lúzer leszel, mint most.

2016. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%
Azért egy gázpisztoly elég messze van egy fegyvertől. Tipikus önvédelmi eszköz, olyasmi, mint egy gázspré, csak ugye erősebben lövi ki a gázt.
2016. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Na mindegy, vettem egyet saját pénzből vagy 70-ért. tokkal ,mindennel együtt. Egy igazi nagy hadi pisztolyt. Jó mutat és elég nagy. Venni akarok még egy 200 ezres luxus kategóriáját még a vitrinbe.
2016. jan. 9. 14:22
 15/29 anonim ***** válasza:

Engedélyt kértél a rendőrségen, hogy magadnál hordhasd? Ha nem, akkor ne lepődj meg a következményeken...

Ja, és ha nem múltál egy 18 éves, akkor nem is kapsz hozzá engedélyt, hogy magadnál hordhasd.

Amennyiben elmúltál 18, akkor is kell engedély!

Szóval nem lehet csak úgy villogni vele!

2016. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Jövőhéten megyek az engedélyért, nyugi, meg nem hiszem ,hogy csak úgy átkutatnának a rendőrök.


Saját pénzen vettem, nagyon jól nézz ki, a magyar fegyvergyártás egy utolsó próbálkozása volt.

2016. jan. 9. 14:36
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
A kemény legény...! Végtelenül nevetséges.
2016. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Tudod akivel beszéltem, akinek van fegyvere az mondta, nem nagy dolog használni, meg a másik ők, azt mondták ,jól tettem ,hogy vettem egy ilyet. Jó döntés volt. Meg az irigykedőkkel ne foglalkozzak, csak azzal ,hogy tanuljam meg jól használni.
2016. jan. 9. 14:41
 19/29 A kérdező kommentje:
És nem tudom, miért nevetséges, ha valaki meg akarja védeni magát.
2016. jan. 9. 14:42
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Mitől kell annyira megvédeni magad? Mordorban laksz? Nevetséges lúzer vagy. XD
2016. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!