Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha egy lánynak 14...

Normális ha egy lánynak 14 évesen színes haja, piercingje és 18 éves barátja van?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Igen.

Bár a barna, szőke, vörös is mind színek.

2016. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
A mai világban egy fiatal se normális (tisztelet a kivételnek)...
2016. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de csak akkor, ha a barátja is színes!
2016. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
igen
2016. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Én a piercinget nem engedtem volna. A haj attól függ, bár azt sem engedtem volna, de az még talán elmegy, ha nem valami extrém szín.

A 18 éves barát nonszensz. Sosem értettem, hogy egy érettségi küszöbén álló fiatalember mit akar (a szexen kívül) egy általános iskolás lánytól.

Szóval szerintem nem normális.

2016. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam belefér a normális skálába. 35n
2016. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A színes haj szerintem rendben van, inkább most legyen színes haja mint felnőtt fejjel. (bár azzal sincs feltétlen baj, ha olyan munkahelye van, de pl egy tanárnő/orvosnő/ügyvédnő esetében nem nézik jó szemmel)

A piercing szerintem ennyi idősen túlzás, bár attól függ, hol van de én inkább azt mondanám, várjon 16 éves koráig.

A 18 éves barát nagyon sokféle lehet, ha a lány koraérett, és a barátja egy rendes srác, aki nem a szexre hajt hanem tényleg szeretik egymást, és elfogadja, hogy nem az ő korosztályának való tempóban fog haladni a kapcsolat, akkor rendben. Ha egy igazi suttyó, aki csak le akarja fektetni, az nyilván nem normális

2016. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Normális.


Ezek elég gyerekes dolgok.

Majd kinövi.

2016. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!