Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, diákok ti dolgoztok?...

Kamaszok, diákok ti dolgoztok? Hogyan találtatok munkát?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazából a 16-18 éves korosztálynak szól. 17 éves lány vagyok, és úgy döntöttem, hogy el szeretnék kezdeni dolgozni valamit, hogy ne mindig a szüleimtől kelljen pénzt kérnem, illetve szeretnék tapasztalatokat szerezni, akár csak hétvégén, vagy szünetben, de egyszerűen sehol nem találok olyan munkát, ahova ne az lenne írva, hogy 18.életév betöltése az elvárás.


Diákok ti hol találtatok munkát esetleg mit dolgoztok?


(Ja és diákszövetkezetek által is csak 18 éven felüli munkákat ajánlgatnak, szóval az nem vált be, pedig lassan már bármit elvállalnék, de ha 16 éves kortól kell jelentkező, oda is szinte csak fiúkat várnak..)



2016. jan. 16. 13:17
 1/2 Tsorba Kelemen válasza:

A nagyobbik lányom 17, és majd minden hétvégén dolgozik. Ő diákszövetkezeten keresztül, és egy összeszerelő soron. (Vidéki megyeszékhelyen.)

Kevés munkáltató dolgoztat diákokat 18 éves kor alatt, mert ahhoz külön engedély, plusz papírozás kell.

2016. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Megkérdezhetem (akár privátban is), hogy ő melyik szövetkezeten keresztül talált munkát?

Én sem a fővárosban lakom egyébként, lehet azért is nehezebb bármit is találni.

2016. jan. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!