Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16-20 évesek! Eddig milyen...

16-20 évesek! Eddig milyen programtervetek van nyárra? Családi nyaralás, barátokkal nyaralás, fesztivál, stb.

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Dolgozni fogok. Ha minden jól megy egy helyen leszek egy barátommal. Ezenkívül sportolni fogok, alkalmanként bulizni szórakozóhelyeken, és házibuli is lesz, szalonnasütés, grillezés és stb.

Továbbá nyár elején Campusra megyünk majd a barátaimmal. Nagy nyaralás nem lesz. Csak másoknál vagy nálunk történő összejövetelek.

20/L

2016. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 gnoomage ***** válasza:
77%
A nyár fele kb gyakszi, aztán 10 nap a Rockmaratonon és ha összejön a hely, akkor 1 hét a rokonokkal valamilyen vízpart közelében. Ezek mellett a normális kiruccanások estére.
2016. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én idén érettségizem, még nem is merek a nyárra gondolni. :( Remélem még jó soká lesz május.
2016. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Le szeretném tudni az 50 óra közösségi szolgálatot, és a jogsit is jó lenne megszerezni. Nagyobb nyaralás nem lesz, csak a szokásos dolgok: szalonnasütés, kutyasétáltatás, lovaglás, találkozás a barátaimmal. És megyek egy egyhetes táborba Szlovákiába.

17/L

2016. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Egy hónapot a bíróságon fogok tölteni gyakorlaton, egy hetet a barátommal egy kis üdülőfaluban, anyukámmal és a tesómmal pedig pár napot Prágában leszünk. És hopp, vége is a nyárnak. :D

Nem vagyok bulizós, a fesztiválokat sem szeretem.

19L

2016. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

fúú vannak tervek.


Letudni a nyelvvizsgát, a gyakorlatot (szerencsére találtam egy helyet ahol leigazolják és nem kell bejárnom) és a kötelező önkéntes 50 órát. A család fog menni nyaralni, én nem. Nekem az a kikapcsolódás, ha egyedül lehetek. Nekem már nem pihenés ha családdal megyünk valahová. Lehetséges, hogy összejön egy Los Angelesi út, de ahhoz jó helyezést kell elérnem egy versenyen. Az út mellett persze pénzt is nyernék, nem is keveset. Vagy ha ez nem jön össze, akkor elmegyek diákmunkára Júliusban, és Augusztusban pedig egy Caravan Palace koncertre. Vagy elkezdeni vlogolni. De az is lehet, hogy egyik sem jön össze! :D Nyáron akarok egy kis pénzt összeszedni mindenképp. Barátokkal strandolás, bicajozás, szalonnasütés....

2016. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Érettségi és a felvételi elveszi a nyarat július elejéig. Utána kipihenni a fáradalmakat, családi nyaralás és találkozás a barátaimmal ha felvesznek készülni egy kis photoshop tanulással, ha nem akkor kitalálni mit csinálok egy évig.
2016. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy hét nyaralás a haverokkal. Balaton Sound, Volt, talán Sziget is, de az még kérdéses mert nincsenek még meg a fellépők.
2016. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy az aki lepontozott itt bárkit is mondja már el miért:D Nem mintha engem érdekelne a százalék, csak nem értem az indokot:D
2016. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

írásbeli érettségik után munka munka munka aztán szóbeli érettségik aztán megint munka, majd megyünk a barátnőimmel tengerhez valami buszos úttal, egy másik társasággal pedig Németországba, ill. Szigetre, meg gondolom gólyatáborba

18l

2016. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!