Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor mondjam el anyának,...

Mikor mondjam el anyának, hogy ez kaptam ajándékba?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmtől, az ő barátjától és az én barátomtól megkaptam az életem legjobb ajándékait.

Elvisznek a Soundra (VIP bérlet), utána még 1-2 hetet lennénk a barátnőm szüleinek a nyaralójában.

Eddig ez még nem is lenne baj, csak a barátom szeretné, ha a tavasszal elmennék vele 2 hétre pihenni külföldre.

Az egyik legjobb szállodában lennénk és ez az egyik legnagyobb álmom.


Mikor mondjam el?

Mit csináljak majd, ha anya nem akar elengedni?



2013. dec. 28. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy?
2013. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16
2013. dec. 28. 11:03
 3/11 Emberek ***** válasza:
91%
A legegyszerűbb, és leghelyesebb út az egyenes. De gyanítom a Soundra még úgy, ahogy elengednek, de külföldre nem gondolnám. Bocsi nem akarok ünneprontó lenni
2013. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Minél előbb elmondod, annál jobb. és hogyan? szólsz édesanyádnak, hogy szeretnél vele megbeszélni valamit. Aztán , ha nem engedne el, még mindig van időd kicsit puhítani. Ha végképp nem enged, akkor maradsz otthon.
2013. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért jól el vagy cseszve értékrendileg, ha a legnagyobb álmod, hogy luxusszállodában üdülj és a barátod pumpálja a pénzt a segged alá.
2013. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, milyen anyukád.

Nálunk nem volt gond az ilyesmi, ennyi idősen (és már korábban is) simán mentünk külföldre (is) nyaralni barátokkal, iskolával.

Ha 16 évesen ezt bejelentettem volna, örültek volna, hogy megvalósul az álmom. Sőt, ők maguk is valószínűleg segítettek volna benne, hogy összejöjjön.


Szóval nem igazán lehet úgy tanácsot adni, hogy nem ismerjük a szüleidet...

2013. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Na... hát sound még belefér de külföld... és a barátod hány éves ha szabad megkérdeznem? (lehet h neked triviális h hány éves vagy de a válasz szempontjából nembaj h leírtad.....)
2013. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Szoval a baratod 18+ eves.... haaat, en tuti nem engednem el vele a gyerekem, max. ha csaladi nyaralasra meghivnak a szulei. Kettesben semmikepp. Beszelj azert anyukaddal.
2013. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan nem értem az itteni válaszadókat... A külföldi utazás nekik nem fér bele, holott a párjával lenne kettesbe a kérdező, jó körülmények között; ellenben a Sound, ahol drogosok és alkeszek vennék körül, ki tudja mit kevernének az italába - na, az rendben van. Biztos, hogy mindenki normális itt?
2013. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok 18+os baráttal, balatonsoundra akarunk menni vele és barátnőimmel valamint külföldre is akart venni. Soundra sem engednek el, kis puhítással elengednének, de külföldre (családjával mentem volna) egész biztosan nem engedtek volna el. Kettesben azért egy idegen országban mégis csak durva 2 hétig...
2013. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!