Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17-21 évesek! Jártok magántaná...

17-21 évesek! Jártok magántanárhoz nyelvből vagy nyelvtanfolyamra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha igen,melyik a kettőből?Milyen nyelvből?Mennyi ideje?Heti hány óra?Mióta?Milyen szinten vagytok az adott nyelvből?Mennyibe kerül?

Ja,és hàny nyelven tudtok valamilyen szinten (a magyaron kívül persze :) ) ?


2016. febr. 11. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtanfolyam

Német

1 hónapja

heti 5

középszint

49.990.-

3 (angol,német,holland)

2016. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja,és 19/L
2016. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Magántanár

Jelenleg oroszból

3 hónapja

Heti 90 perc

Kezdő vagyok

3000 Ft/alkalom

4: angol, arab, német, spanyol

2016. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most nem járok de angol vizsga előtt jártam

19/L

Magántanár

Angol

kb fél év

Heti 1 óra

Közép és felsőfok között valahol

3000Ft/óra

Egyenlőre csak 1, Angol

2016. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Németből és angolból járok magántanárhoz, 1500/60perc, franciából kiscsportos foglalkozásra járok, ez 400/óra.

Németből felsőfok, angolból középfok felett vagyok, a franciát csak most kezdtem.

19L

2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Voltam még alsóban angolból magántanárhoz heti 1 óra volt azt hiszem, de nem emlékszem már. Aztán voltam kb 4 évvel ezelőtt 1 hetes intenzíven nyáron, de az kb semmit se használt. Árra szintén nem emlékszem. Én youtube nézéssel tanultam meg angolul erős b2re, aztán az angol tanárom foglalkozott velem külön pár hónapig heti 1 órában hogy sikerüljön a c1es nyelvvizsga. Ez ingyen volt. Angolon kívül beszélek kínaiul kb b1 es szinten. 18l
2016. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én nem jártam. sokat filmeztem itthon + a suliban az angolórák.

17 évesen tettem le a középfokot.

most egyetemistaként gondolkozok a felsőfokon. de ott már tanárt fogok igénybe venni, mert az már egy komolyabb szint.

ezenkívül németül tanultam, de az nem igazán megy, nem szerettem.

2016. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olaszt tanulok nyelviskolában, kiscsoportban. Fél éve kezdtem, kiskorom óta vágyam volt az olasz nyelv elsajátítása. 33.000ft egy félév (heti 4 óra). Angolul felsőfokú szinten beszélek, németül középfokú szinten járok, bár utóbbit nem szeretem, csak nyűg, muszály volt felvenni a suliban.
2016. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és lemaradt: 17/L
2016. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én jártam magántanárhoz és nyelvtanfolyamra is. Mindkettő angol volt. Magántanárnál tíz alkalommal voltam, heti kétszer, nem emlékszem mennyi volt. Nyelvtanfolyamra hét hétig jártam, tizenöt hétig, heti kétszer, kb. 50-60 ezer volt, nem tudom pontosan. Most fogok felsőfokúzni, a magán tanárnál még elég alap volt a tudásom, a tanfolyam végén meg középfokúztam. Ezen kívül már majdnem megvan a spanyol középhez a tudás, tervezem is, hogy leteszem. Ha meglesz, lehet nekivágok a franciának vagy az olasznak, esetleg a kínain vagy japánon gondolkozom. :) 18/l
2016. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!