Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mikor tartotok...

Kamaszok, mikor tartotok valakit jófejnek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem előítéletes és olyan aki külső vagy anyagi helyzet alapján barátkozik. Ha nem tök buta és jó humorérzéke van , jól lehet vele beszélgetni akár vicces akár komoly dolgokról. Nem bunkó. Nagyjából ennyi:) ja igen és nincs elszállva magától.
2016. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor maximum, ha fiús vagy, amúgy meg utálok minden lányt, ha meg fiú, akkor számít, hogy mennyire lehet rád számítani, az értékrended hasonló-e az enyémmel (pl szóba se állok olyanokkal, akik egyszerre több lánnyal kavarnak), humoros vagy-e meg ilyen alap dolgok. De általában 100-ból 1 embert szoktam kedvelni :D 16/L
2016. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt írom le kivel leszünk igazi barátok.

Nem kell hozzá közös érdeklődés, nem kell hozzá az se hogy nagyon okos legyen. Nyilván alapvető dolgok mint hogy nem alpári, nem kőbuta, nem szélsőséges. De egy nagyon fontos dolog van: HŰSÉG. Minden helyzetben az én biztonságom, az én megítélésem, az én jó hírnevem legyen neki a legfontosabb. Ez a mindennapokban azt jelenti, hogy nem beszél ki, nem kétszínű, meghallgat, segít lelkileg.

18/F

2016. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki pénzeli őket, mindent megenged, fuvarozza őket :S Tapasztalatból írom
2016. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!