Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, akiknek a gyerekei...

Szülők, akiknek a gyerekei 9-10 osztályosok (1-2 osok a gimiben)! Hány órát tanul 1 nap a gyereketrk? És hányas átlaga van?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam bonyolult mert próbáltam tanulni de a legjobban mindig akkor tudtuk az anyagot ha 2-3-an összeültünk doga napján és elbeszélgettünk az anyagról mert akkor nem a száraz szöveg maradt meg hanem egy poénokkal teli beszélgetés, arra meg még próbál is figyelni az ember. Így még az alapból diszlexiás-gráfiás-kalkuliás csajjal is megírattuk 3asra azt a témazárót amiből előző nap még semmit sem tudott.
2016. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#10-es ez azért van mert a matek/fizikán kívül semmi más nem kell a jó jegyért csak memória, van olyan diák aki 1 óra alatt ötösre benyal 40 oldalt de ha elé teszel egy nehezebb logikai feladatot durvábban fagy le mint a Win98, van aki meg pont fordítva.
2016. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

én napi 1-3 órát tanulok, és 4.1-es az átlagom. Informatikai szakközépiskola, heti 36 óra a szakmai órákkal együtt!


Emelett külön matek és angoltanárhoz járok, mert nemsokára megyek angol nyelvvizsgára!


16/F

2016. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szülő de azért elmondom. Szakmából 4-5ös vagyok 3as átlag és lóf@$zt nem tanulok
2016. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Tizedikes lány vagyok elég erős gimnáziumban. Attól függ milyen nap van. Mivel csütörtökre elég sokat kell tanulnom ezért olyan 2-2,5 órát tanulok(bevallom van egy-két tantárgy amikre nem nagyon szoktam készülni ,mert nem érettségizek belőle. Kémia , fizika)Átlagosan egy nagy másfél órát tanulok házikkal együtt. Szoktam az órákon figyelni így annyira nem nehéz plusz egy idő után belejön az ember és hamar megy ha koncentrálok. Érettségi illetve számomra fontosabb tantárgyakból 4-es 5-ös vagyok. Ilyenek mint a fizika , kémia elég a hármas.
2016. febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Reál tárgyakra nem szoktam tanulni, azok megragadnak a fejemben ha figyelek órán, mert elég érteni őket.

Igaz ebben az évben felvették a matek faktot, rengeteg házink van, szóval arra biztosan elmegy napi egy óra plusz még szeretek gyakorolni is. De amúgy az szeretem nagyon, szóval azt nem is bánom. :D

Magyarra, törire nem szeretek tanulni egyszerűen nem érdekel. A töri még tud érdekes lenni, azt átolvasom óra előtti szünetben. Ötösre állok belőle. De a magyar nekem tök értelmetlen mellébeszélésnek tűnik többnyire. Felelésekre sose tanulok, de dolgozatokra azért átolvasom. Amikor esszét vagy elemzést írunk az oké, de amikor azt kell visszaadni amit a tanár gondol arról a bizonyos műről... Értelmetlen. Valahol 4-5 között vagyok így is.

Angolt könnyen tanulom, már felsőfokú nyelvvizsgára készít minket a tanár. De azért elég kemény tud lenni, szóval ebből pl négyes vagyok csak. Németből hármas, de csak mert utálom, nem érdekel.

Ilyen kamutárgyakból mint hittan, rajz, ének , tesi többnyire jó vagyok. :D igaz évekig amiatt nem voltam kitűnő mert nincs hallásom. De ezek az idők elmúltak, másból rosszabb vagyok. :P


Röviden: Dolgozatokra tanulok max egy órát + szünetekben, egyébként csak matekkal és kémiával foglalkozom úgy egy órát. (szintén érettségi) Időnként angolra szavak.

Nem viszem szerintem túlzásba, így állok 4,7-re.

2016. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó tanuló vagyok, viszonylag hamar megtanulom az anyagokat, de nálunk az ötösökért napi 3-4 órát kéne tanulni. Ebbe vegyük bele a napu 8-10 órát (ami min. 11 óra, max 14) ebben benne van az utazás a suliba és onnan haza (fixen három óra) és ott tartunk, hogy vannak esetek, amikor 17 óráról beszélünk.

És ebbe még az otthoni feladatok és esetleges hobbi űzések nincsenek is benne, csak az iskola.

2016. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!