Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek milyen egy...

Kamaszok, nektek milyen egy jó házibuli? Mennyi alkohol kell? Milyen kaják lennének jók?

Figyelt kérdés

Ez lesz életem első házibulija. De nem vagyok tisztában az arányokkal... Nem leszünk annyira sokan, csak a legközelebbiek (22 ember kb).

Eddig ezek vannak:

5 db 0,7L-es vodka

1 db 0,7L-es tequila

2,5 L Fütyülős (3 különböző ízű)

2L Jäger

15 db sör

5 db rosé


Ehhez mennyi üdítő és víz kellene?

Ételhez hidegtálat rendeljünk és később pizzát, vagy elég csak valami sós nasi és a vodkás gumicukor (1 liter vodka lesz ahhoz)?

Anya nagyon erőlteti, hogy csináltat hidegtálakat, meg lerendel előre 25 pizzát, de nem tudom, hogy ez mennyire szükséges... Eddig ahol voltam bulikban, ott max pár zacskó chips volt, bár mi inkább szórakozóhelyekre járunk.

Úgy beszéltük meg, meg írták a csoportba is, hogy mindenki hoz magával valamilyen piát pluszban, de nem tudom, hogy ahhoz mennyi üdítő kellene.


2016. márc. 2. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
nem mindegy a korosztály
2016. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Elég vegyes.

Van 15 éves és 20 is.

2016. márc. 2. 19:47
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

a legtutibb kajanak ha csinaltok tojaskremet majpastetomot tatar beafsteeket meg tomenytelen piritost...ez olso es szivja a szeszt. mi idonkben ez ment. persze pizza is jo az is szivja :)


en keresztelore vasaroltam nem reg 30 emberre, eleg sok minden megmaradt pedig nyar volt 45 fok. de ami marad ugyis elfogy nem romik meg.

en azt mondom, cola 5*2 l, rostos 10 l, meg 4 liter fanta a vodka miatt. asvanyvizbol legalabb 10 liter.

szerintem a jo hazi buli titka a keves tomeny. de tenyleg. ha sok a tomeny hamar veget er a buli erted? amit leirtal rengeteg. es biztos a vendegek is hoznak. ezert is jo ha a chipsen kivul mas is van. szoval amit leirtal tomeny boven eleg, fejenkent 4*0,5 cl.boven eleg volna foleg hogy van aki kettot iszik van aki egyet se van aki meg max 6ot. ha csak nem vagytok szumosok nem hiszem hogy tobbet fogtok inni.

bor eleg, ha soros a tarsasag, abbol még vehetsz. esetleg vegyel par gyumolcsos sort.

2016. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Hol lesz a buli? Otthon? Mert 22 ember szét fogja verni a házat, ha merev részegre itatod őket. Ez nem buli, amit leírtál, hanem itató összejövetel állatoknak. Körbe fogják hányni a lakást. Gratulálok előre is!
2016. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A házat nem hiszem, hogy nyitva hagyom.

A kert másik végében van egy kisház, ott elférünk, meg ott nem igazán tud tönkretenni senki semmit, bár ez nem az a társaság, akinek az lenne a szórakozás, hogy összetör mindent részegen.

2016. márc. 2. 20:54
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
ez rengeteg alkohol, főleg hogy ők is hoznak. Én nem raknám ki mindet, csak mondjuk a felét, és ha fogy, közben pótolnám. Ennyitől nagyon csúnya vége lehet a bulinak, főleg a 15 éveseknél.
2016. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Hát lehet velem van a baj, de szerintem egy jó házibuliban senki se részeg. Ennek a beteljesülése azonban ennyi alkohol mellett kb lehetetlen. Meg gondolom ti be akartok rúgni. Kajának a pizza a legegyszerűbb és leggyorsabb +egyéb nasi amit hoznak, igazából nincs szabály. 25 pizza szerintem nagyon sok. Az azt jelentené, hogy mindenki több mint egy pizzát megeszik fejenként. Ami valljuk be nem túl valószínű még akkor se ha 2-3 szor étkeztek. Főleg hogy nasi is van. Egy biztos: előbb egyetek és utána igyatok...
2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Atyaég, ti nem bulizni, csak berúgni akartok, ez elég szomorú....

Egy buli nem attól lesz jó, ha mindenki síkrészegen fekszik magatehetetlenül a saját hányásában, márpedig az eddig összevásárolt italmennyiség is bőven elegendő erre, pláne, ha még hoznak is magukkal a vendégek!

Anyukád ezt tudja és hagyja???

Amit megtehetsz, hogy rendelsz pizzát, legalább ne éhgyomorra igyanak a vendégek, talán kevesebb rosszullét-kórház lesz belőle.

Vagy tedd el legalább az alkohol felét, ez túl sok.

2016. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Azért érdemes körbekérdezni, kinek milyen az ízlése, mit szokott inni. Az én társaságomban 15 sör 22 emberre édeskevés, mert mindenki szereti, és van, aki csak azt iszik, az pedig kb. 4-5 sört jelent az este alatt legalább. Ennyi pia mellett felesleges az, hogy még mindenki hoz is magával. Nálunk általában úgy van, hogy a sörrel a házigazda készül, és mindenki más hoz valamit az ízlésének megfelelően, az elég szokott lenni.

A kaja pedig attól is függ, mettől meddig tart a buli. Ha reggelig marad mindenki, akkor úgy készülj, hogy ébredéskor mindenki éhen akar majd halni, és érdemes őket éjjel is etetni. Legyen mit enni, hogy felszívja az alkoholt a buli folyamán.


Az üdítő meg víz kérdése pedig: van olyan, aki nem iszik alkoholt egyáltalán? Akkor számára érdemes lehetőséget biztosítani, de egyébként üdítőben úgy gondolkodjatok, hogy mi az, amihez mondjuk keveritek. Borhoz nem árt, ha van szódavíz, ha valaki fröccsözne, ezen kívül vodkához gyümölcslé, a többit én nem keverném.

2016. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Milyen a jó buli?? Hát nem ilyen... meglátnám ezt a nagy mennyiségű piát meg a sok primitív embert és már ott sem lennék. Ha neked ez a buli és anyád még támogat is, akkor sok jót nem jósolok a jövőre nézve. Szerintem végtelenül ciki, ha valaki ezt élvezi, amit itt leírtál. Zabálni meg inni... ahelyett, hogy program lenne, beszélgetés lenne, kb. AKÁRMI lenne. Mert ezt egy kocsmában is meg lehet csinálni és legalább más takarít.
2016. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!