Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit találjak ki, hogy elengedj...

Mit találjak ki, hogy elengedjenek a szüleim egy ottalvós házibuliba?

Figyelt kérdés

Múlthétvégén elmentem néhány 9-edikes osztály társammal bulizni. A buli elött mindenki nagyon bevolt ba**va mert nemlehetett piát bevinni.

Én annyira berugtam ,hogy be se engedtek.

A szüleim nagyon kivoltak akadva és aztmondták ,hogy nembíznak meg bennem mert aztmondtam ,hogy nemfogok inni. Aztmondták ,hogy nemfognak elengedni sehová amíg visszanem nyerem a bizalmukat...

Ez nemigazán jött össze.

Főleg ,hogy olyan típusú szülők ,hogy nemfogják fel ,hogy az ő pici kislányuk egyszer felfog nőni.



2015. szept. 28. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon utálni fogsz ezért (vagy csak hülye vén faßnak nézel, pedig nem vagyok az), de valószínűleg igazuk van. Azok alapján, amit leírtál, tényleg nem volt korrekt a viselkedésed, ezért kijár a büntetés. Nem is az ivás a fő baj (bár hidd el, egész életedben ráérsz inni, de most sokkal nagyobb károkat okoz a fejlődő szervezetednek egy bebaszás, mint pár év múlva fog), hanem hogy hülyének nézted őket és hazudtál, ezt senki nem szereti, nem csak a szülők. Most marha sok időnek tűnik, de várj pár hónapot, esetleg egy évet, és hidd el, hogy addigra belátod, hogy korábban (azaz most) még nem voltál elég idős az ilyesmikhez, csak ßar érzés beismerni.
2015. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkezdtem írni pár sort, de aztán kitöröltem, mert tudom hogy úgy is hiába írok. Egyszerűen csak ostoba vagy. :(
2015. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!