Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek legyek? Két nagyon...

Mit tegyek legyek? Két nagyon jó barátnőmről van szó.

Figyelt kérdés
egy évvel ezelőtt volt két nagyon jó barátnőm. sajnos ebben az évben el költöztem messze szóval más suliba járok. ők nagyon össze barátkoztak és feltettek két nagyon ronda képet rólam, azzal a címmel ,hogy ez a lány nem normális. most kértem őket ,hogy töröljék mns en azt mondák , hogy jó és ki jelentkeztek msn-en. nagyon jó barátnőim, és nem akarok bunkó lenni, de ez már egy darabig így megy. szóval mit tegyek? tegyek fel róluk is egy rossz képet? léccives segítsetek
2010. ápr. 2. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy olyan jó barátnőid? Nekem a leírtak alapján nem úgy tűnik. Nagyon gyerekes, amit csináltak, szerintem ne süllyedj erre a szintre. Iwiw-re tették fel a képeket? Írj hozzá valami olyan hozzászólást, amitől jobb lesz a lelkednek.
2010. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok jézus!?
2010. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazatok van :S ez gyerekes! én szóltam.legalább mindenki tudni fogja ,hogy mijenek igazából.
2010. ápr. 2. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ezek jó barátnőid mit csinálnak azok, akik utálnak??????

jézusom.

2010. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!