Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült egy undorító és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült egy undorító és nagyon durva dolog a barátnőmről, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, és ezek szerint teljesen félreismertem...

Egyik haveromtól megtudtam, hogy a barátnőm 15 évesen egy barátnőjével "szopóversenyt" csinált egy diszkóban, vagyis ki tud több csávót kielégíteni szájjal.

Megkérdeztem tőle, mi igaz belőle és bevallotta, hogy részt vett ilyenben, viszont "csak" egy pasit elégített ki.


Nagyon nagyot csalódtam, szerintetek ez megbocsátható?

18/F, 17/L


2011. okt. 6. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Ezután nem lesz kifogás az orál ellen.xd
2011. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 mimano ***** válasza:
95%
Szerintem meg. Főleg, ha már nem ilyen, ahogy mondtad.
2011. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

merre volt ez?


engem miért hagynak ki az ilyen jó bulikból?


a fenébe

2011. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

én amúgy ezek után tuti nem bíznék meg benne, ki tudja kivel kefél a hátad mögött vagy épp nyalókázik


én nem hiszek abban, hogy egy ember teljesen meg tud változni


ha ilyen dolgokra képes volt, akkor később is képes lesz, sőst!!

2011. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ez tenyleg durva!

Most irjam ra azt, h fiatal volt es nem volt esze? de azert ilyet 15 evesen... komolyan fogalmam sincs.

Megérteném, ha kiraknád a xcsába.

De azt is megérteném, ha adnál neki még egy esélyt. nagyon gáz és ocsmány undorító dolog, de ha ezek után tudsz ránézni úgy, ahogy ezelött, és nem ábrándultál ki belöle a hír hallatán, akkor ... akkor el lehet nézni neki.

Èn csaj vagyok és sose csináltam ilyent, és nem hiszem, hogy valami rá tudna venni arra h ilyenre vetemedjek. Ö amúgy be volt baxva? ha igen akkor mennyire? Nem mintha számítana. Ès biztos vagy benne, h csak egy fiút szpott le? Nem mintha ez is számitana...

2011. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Tudod az a szomorú, hogy ha verseny volt, a "csak egy srácot szoptam le" amolyan tompítás. A valóságban sajnos minimum 3-mal kell megszorozni.


Nos, kellemetlen helyzet, de szerintem sokan csinálnak durva dolgokat fiatalon. El lehet ítélni meg minden, de az a csaj se sokkal jobb aki minden nap más pasival jön össze és mást szop le, csak ő nem versenynek hívja. Engem is rosszul érintene a dolog, de csak emiatt ne szakíts vele.

2011. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nincs ebben semmi. Hülyültek, gondolom volt benne egy kis pia is, hát istenem néha előfordul az ilyen. De akkor még nem voltatok együtt, szóval nem csalt meg egyáltalán. Ha nincsen semmi probléma a kapcsitokban akkor hülyeség lenne csak ezért kidobni.

18/L

2011. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Beviz Elek ***** válasza:
51%
Változz meg. Ilyen a csajod? Ezt érdemli. Ha hőmérőztök, akkor rajta igazán kiélheted a vágyaid. Mehet a seggből szájba, az arcra élvezés, a nyelés, cumiztassad rendesen, és alázzad ügyesen. 2 lehetőség van. Vagy lesz egy seggnyalód vagy ki fog rakni. De ha az 1. akkor nem bánod meg. Kiélheted rajta a piszkos vágyaid, stb. Sztem zsír lenne.
2011. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Hú -ha én ilyet még életemben nem hallottam .Jézusom és gondold le ha egy ember emlékezik rá akkor a többi is"még szép".Te megbocsátható-e az agyam lefagyott teljesen!a kérdésre a válasz..............NEM!!!!!!!
2011. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 mus musculus ***** válasza:
100%

'Tudod az a szomorú, hogy ha verseny volt, a "csak egy srácot szoptam le" amolyan tompítás.'

Ugyanez fordult meg a fejemben a kérdés olvasásakor. Sajnos nagy eséllyel nem "csak" egy volt az, de a csaj menteni akarta a menthetőt...

Elég brutál sztori, de szerintem se dobd ki, ha egyébként nincs gikszer.

2011. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!