Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hosszú (20-24 órás) buszutakon...

Hosszú (20-24 órás) buszutakon ti mit csináltok? Tényleg halál lesz? Ezeken kívül vinnétek mást?

Figyelt kérdés

Hagytam rábeszélni magam egy angliai körútra, csak az unokahúgom "elfelejtette" említeni, hogy busszal megyünk...

Repülni sokat repülök, messzebb is voltam már, szóval ott jól bírom a hosszú utazást, de azért az más színvonal, ott nem egymás szájában ülünk...

Most többen rám hozták a frászt, hogy ezt lehetetlen kibírni, öngyilkos akarok majd lenni pár óra után.

Ezeket írtam fel, hogy felvinném a buszra:

kézitáskába:

-pénztárca (készpénz, bankkártyák, iratok)

-zsebkendő

-fertőtlenítő

-mini dezodor

-a kisüveg víz (0,3)

-kisebb esernyő

-parfüm

-szájfény, púder, tükör

-fésű

-telefon, fülhallható


kézipoggyászba

-fejhallgató

-2 hordozható töltő

-iPad, 2 iPod

-törlőkendő

-kispárna

-nyakpárna

-kézkrém

-hajkefe

-egy melegebb pulcsi

-váltóruha (egy éjszakát a buszon leszünk odafele)

-sminklemosó, vatta

-fogkefe, fogkrém, szájvíz

-pléd

-füldugó, szemtakaró


Iskolai út lesz, én leszek a legidősebb (17 vagyok).


2016. márc. 13. 13:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
77%

Én már voltam így Angliában. Egyáltalán nem vészes, ha jó a társaság, és van mit olvasnod. :) És egyébként is, aludni is lehet.

Szerintem vigyél valami lejátszót, és nézzetek filmet.

2016. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Minden évben 2x megyünk 22 órás autóútra (külföldön élünk és kocsival megyünk haza). 26 éves vagyok,nekem halál... A 3 éves fiam jobban bírja mint én :)


Kényelmetlen,sehogysem jó aludni,nem telik az idő! De! Én is aztmondom,hogy jó társasággal elfog telni!

2016. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sosem volt gond az ilyen hosszú buszúttal, de én jól alszom a buszon, és szeretek olvasni.

De sokan nem bírják a hosszú buszutat.

2016. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Óvszert is vigyél, meg piát.
2016. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan típus vagy, aki bír és szeret úton olvasni, én tuti vinnék valami újságot vagy könyvet. :) Zenehallgatás is nagyon jó ötlet, meg ha ilyen sulis tanulmányút jelleggel mentek, lehet, hogy vetítenek majd nektek filmet is. Esetleg fotózgatni, nézelődni lehet még, meg ott van a társaság is. :)
2016. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Könyv vagy ebook.

De én sokkal több innivalót raknék be. Enni hol fogtok? Én azt is raknék be, meg valami rágcsát.

2016. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az iPaden van kb 200 könyv, a nagy részüket még nem olvastam.

Óvszerre nem lesz szükségem, barátom van.

3 óránként megáll a busz, a benzinkutakon szerintem lehet venni majd kajákat, meg inni is. Amúgy sem eszem sokat, egy doboz Pringles-szel órákig elvagyok.

2016. márc. 13. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Ez eddig a gazdaglányos kamukérdéseid legunalmasabb verziója. :-)

De attól még válaszolok, lehet, hogy egyszer valakinek a jövőben majd jól jön.


Egyáltalán nem vészesek a hosszú buszutak, én konkrétan nagyon élvezem őket. Persze, repülővel kényelmesebb, de az ilyen busztúráknak azért megvan a saját érdekes feelingje, főleg, ha sulival mész.

Abszolút kibírható a huszonpáróra. Utazás során lehe zenét hallgatni, könyvet olvasni, aludni, beszélgetni, telefonozni, nézni a tájat. Én mindig eltervezem, hogy majd még ezt meg azt csinálok, pl. filmezek, de valahogy sosem unatkozom annyira, hogy sort kerítsek rá.

Átlag 4 óránként szokott pisiszünet lenni. Emiatt érdemes a buszon az ajtó közelébe ülni, és gyorsan lepattanni, ha megáll a busz, mert a lányvécék előtt irtózatos sorok szoktak lenni.


Én ennél sokkal több vizet vinnék fel, mert alapból sokat iszom, de tudom, mivel most gazdaglányos kamukérdésről van szó, ezért te majd inkább veszel a megállókon ötszörös áron, mint a sima boltokban, fél liter vizet, ha megszomjazol. :D

Egyébként nekem a felsoroltakon kívül nem jut semmi eszembe, én is ezeket szoktam vinni, annyi kivétellel, hogy telefon+ipad+2 ipod + 2 powerbank huszonxórára rohadtul felesleges, de hát tudom, gazdaglányos kamukérdés, enélkül nem lenne az igazi :D

2016. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oké Utolsó, kb. 3 órája regisztráltam, szóval nem értem, mire gondolsz.

Nekem azt mondta mindenki, hogy ne vigyek fel sok vizet, meg kaját, mert csak a helyet foglalják és úgyis lesz lehetőségem venni, ha éhes/szomjas leszek. Ezért gondoltam, hogyha megállunk, akkor vennék. Ezért csak nem kell leharapni a fejemet :D


"telefon+ipad+2 ipod + 2 powerbank huszonxórára rohadtul felesleges"

Kb. mindent ezeken csinálok, úgyhogy nekem nem az. :)

2016. márc. 13. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt kivételesen elhiszem, hogy három órája regisztráltál, tekintve, hogy az előző profilod le lett tiltva :DDD (több kérdésednél is próbáltam privátot írni neked, de nem lehetett)
2016. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!