Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Unatkozom! Mit csináljak?

Unatkozom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elolvastam az összes ilyen, illetve ehhez hasonló kérdéseket már. De egyik sem volt hasznos.:(

Barátaim nagyon nincsenek, fél percenként lépegetek be fb-ra, hogy hátha írt valaki, de senki.(4 napja) Megírtam már az összes leckét, amit a szünidőre feladtak. A szobám ragyog a tisztaságtól. Tegnap filmet néztem, de már meguntam azt is. Az idő elviselhetetlen, esik és fúj a szél, kimenni nem tudok. Mit csináljak, hogy ne haljak bele az unalomba? Segítség! 16/L



2015. ápr. 3. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
olvass, szerepjátékozz, süss/főzz valamit, segíts a szüleidnek, keress egy témát és kutass benne egy kicsit, engem pl az orvostudomány érdekel nagyon, és most a régi korok sebészeti eljárásairól keresgélek. Keress valami hobbyt, pl rajzolj, fess bögrére, szelektáld a ruháidat, ha van állatod játssz vele,
2015. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvasás, rejtvényfejtés, tesztek a neten, sudoku, sütés, torna.
2015. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én most épp szalvéta- tehnikázok tojásokat. Sokáig el lehet pepecselni vele és tök jó. Mondjuk kell hozzá ragasztó, erre a célra. De olvastam, hogy lehet tojásfehérjével is, próbáld meg, esetleg.

Nézz sorozatot, filmet? Olvass?

2015. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás? Szerezhetnél levelező partnereket is, közös tanuláshoz!
2015. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olvass, nem tudom az olvasást hogy lehet megunni, hiszen bármiről olvashatsz. Keress különleges recepteket a neten, aztán próbáld elkészíteni. Kockulj, egy jó játék seperc alatt beszippant. Vagy keress valami kézimunkás hobbit. Egyik barátnőm gyöngyből csinál ékszereket, nagyon tuti. Én babákat gyűjtök, és ruhákat készítek nekik. Az se egyszerű, sokat el lehet pepecselni vele.
2015. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Süss valami finomat :)
2015. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
rendelj pizzát
2015. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sorozatnézés? (Én ezt a kettőt ajánlom nagyon: The Walking Dead és Pretty little liars) Gépes játék, mondjuk Sims vagy FIFA (ha szereted a focit), illetve én most azt tervezem, hogy összeírom a nyári ruháimat, hogy majd ne akkor kelljen kitalálni, hogy it vegyek fel. :D Úgy értem, hogy leírom egy lapra a ruhát, hozzá a cipőt, kiegészítőket, illetve sminket. Még nyaralásra pakoláshoz is hasznos lehet. :D
2015. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
www.jobbmintatv.hu-n van egy csomó online sorozat :)vagy nézz a netről tornagyakorlatokat,tele van a youtube velük:)
2015. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Önkénteskedj! Úgy is gyülnie kell azoknak az óráknak és legalább elfoglalod magad. :)
2015. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!